Pogledaj jedan post
Old 16.12.2013., 06:30   #6035
Quote:
miroslav555 kaže: Pogledaj post
iskren da budem mene više brine što ostaje talog pepela na rešetci planenika da opet ne rikne rešetka kada mi istekne garancija i što mi vraća dim i prašinu u spremnik pa u prostoriju jer koliko vidim ovaj moj serviser to neće riješiti. kuća mi se sastoji od 4 manjastana i frizerskog salona ali sve skupa nema ni pravo 200 kvadrata pošto su to male prostorije.
Hitno pronađi drugog servisera, to bar nije problem s cm-om. Koliko znam ima ih po cijelom balkanu, pa tako i u Bosni, mislim da imaš na njihovoj stranici popis svih servisera, ili nazovi u cm.
Ovaj tvoj serviser nije rješio problem, nego će ga samo potvrditi kad se i druga rešetka s*ebe.

Prije je kotao radio dobro? je si se možda igrao s postavkama? Kakva je brzina ventilatora, kakav je plamen? da li plamen tinja, ili je jako otpuhan i dug? na kojem dijelu rešetke se svijala (nakupljao pepeo) može bit da je brzina ventilatora puno preslaba pa se vrući pepeo zadržava na rešetki iako bi onaj sitni izgorjeli pepeo ventilator morao izbaciti u samu peć, dim se vraća kroz cijev za dobavu, isto može biti dokaz da je brzina ventilatora preslaba.

Nazovi hitno drugog ovlaštenog jer ćeš svijat novu rešetku.
johnden is offline