Pogledaj jedan post
Old 18.04.2011., 23:49   #1970
Taj vodičje dobar šta se tiče kulturnih znamenitosti,preporuka sto vidjeti ali je los sto se tice preporuka za smjestaj,gdje jesti , gdje piti, ne pisu cijene upada u znamenitosti..ali kad to sve znas onda je taj vodic super sa puno slika..sta se tice Tulipa ne znan sta bi reka hostel je cist,uredan,imas ormarice ..platis i dobijes lokot ako nemas svoj..dorucak isto dobar ..ali nema nesto sta ima svaki hostel a to je zajednicka prostorija..ima jedna prostorija gdje je kao kuhinja i tu se jede i onda popodne tu budu kompjuteri sa internetom besplatnim..radnici mehmet i ne znan kako se drugi zva ..oba usluzna ..sta ih god pitas potrudit ce se da ti odgovore..crtali su mi na karti sve zivo i ne zivo..pozicija je isto dobra od Sultanhmeta mozda nekih 5-10minuta..odma kraj hostela koji se nalazi pored ulice koja je puna hostela ,restorana,kafica nalazi se željeznička postaja pored koje imas totalnu suprotnost od ulice koja se nalazi 100 metra dalje..imas birtije di su sami turci di mos i poist nesto..di mos popit kafu za par kuna..i tim dijelom se iplati proc malo a u blizini je more..odma kraj hostela 3 metra do imas ducan di brko prodaje pive pa smo se i zato cijenkali ne sican se za koliko nan ih je naplaciva 2ipo lire cini mi se ali mozes smanjit u odnosu na pocetnu cijenu..lako ga smuljas..priporucia bi ti taj hostel ako ne trazis neku zabavuu hostelu i to..i akone mislis provodit previse vremena tamo..za prespavat,dorucak,usluga,urednost,pozicija sve 5 neman nikakvog prigovora..da iden ponovo mozda bi opet isa tamo..mi smo bili 5 noci pa nan je bilo vazno da budemo u dobrom hostelu..tako da 2,3 noci nemos falit..na tvom mistu mi mozda razmislia pa uzea hostel kraj Taksima jer ce ti bit blize za ic vani..mi niti jednu vecer nismo bili u pravom izlasku...ali i od Taksim do hostela nije prblem doc pjeske taman se otriznis malo i prosetas po gradu sta je isto gust mozda bi ti 40minuti tribalo tako nesto..i pazi na prevare cistaca cipela ..oni ti namjerno bace cetku na pod kad vide da setas iza njih i onda kad mu je ti kao dignes i das onda ti trazi pare i onda ga lagano odjebes..eto toliko..i kad od stanice Sultanhmet hodas prema Gulhane parku s desne strane imas ducan veliki di imas svega kupit i onda mozes u park na hranjenje..priporucan ti na trznici oko Eminonua oni voze kolica sa vocen ..jagode smo kupovali za par kuna po kila mozda 4 kune ito u 4 mjesecu..ko zna koliko su u nas tad...eto toliko ..ovo san pisa kako su mi misli navirale.
Čiribimbaš is offline