Pogledaj jedan post
Old 27.11.2006., 22:57   #12
Quote:
Wedding kaže:
Evo da podjelim sa vama iskustva od frendice iz Petrove bolnice:

Nakon dolaska u bolnicu jer je dobila trudove polegli su ju u predradjaonu i tamo se mucila nekoliko sati i stalno pitala sestru dal ce joj vise dat klistir da se ocisti ali ju nitko nije odzivljavao ni 5 posto , da bi na kraju dosla neka zivcana krava i spicala joj klistir dok su je vec trudovi peglali 100 na sat.
U medjuvremenu se otvorila oko 8 cm i taman kad ju je stisnulo nije bilo mjesta u wc-u tako da je jadna sve isovarila od muke u hodniku i naravno dobila jezikovu juhu od med. sestre .......... nakon toga trazila je epiduralnu ali joj nisu odobrili i radjala je prvo 17 sati bez rezultata da bi joj na kraju opicili drip i sve je zavrsilo na kon cca 23 sata .
Da bi bilo jos bolje, ostavli su ju tako na stolu jos sat vremena i onda ju je krenula sivat neka stazistica koja ju je sfusala (naravno frendica je umirala od bolova jer se ohladila) i sad jadna dole izgleda kao da je bio masakr .
Bilo je jos bisera ali necu sve iznosit jer mi se gadi to pisat

I nakon ovog ja odlucila da ne zelim u Petrovu ni da mi netko plati.
Mene zanima kaj je tvoja friendica napravila nakon tog iskustva? Je li se pismeno pozalila ikome? Je li podigla tuzbu? Je li ucinila ista ili je bas briga jer je ona to prosla, pa ce slijedeca zena opet nagrabusiti u kandjama slammpavaca i koga briga za nju?
Arslan is offline  
Odgovori s citatom