Pogledaj jedan post
Old 13.11.2006., 12:22   #8
Quote:
buba-mara00 kaže:
vec neko vrijeme radim u jednoj splitskoj modnoj agenciji s tim da sam poslala svoje podatke i fotografije midikenu odgovorili su mi odmah sto je vrlo pohvalno i sad traze da dodem u agenciju na razgovor naime,zanima me da li je netko vec imao kontakta s njima i dali svima odgovore i zovu ih u agenciju ili samo onima koji im se svide...

thanxxx
ja sam im se isto nedavno javila,odgovorili mi odmah i rekli da dodjem,da me uopce vide...rekli su ono zanimljivo izgledas,bla,bla moras napraviti book koji je za moj ukus malo preskup s obzirom na to da sam tamo otisla onako usputno,tek toliko da vidim sto ce mi reci,nije da me to bas zanima...
zvali su me na par castinga,i to je to jer s moje strane nije bas bilo nekog truda .inace mislim da su ok,da se trude ako ti to zelis,ali zamjerka im je recimo sto uzimaju previse cura...od kojih realno puno njih nema sanse.uzimaju cure kaj su totalno bez veze izgledaju nis posebno...tak da ne znam.probaj...pozeljno da si sto visa,i imas sto duze noge,faca im ocito nije toliko bitna.sretno
loolu is offline  
Odgovori s citatom