Pogledaj jedan post
Old 31.08.2013., 14:25   #1865
ja više nisam mogao odoliti i čekati i strpiti se, svaki dan, novu epizodu preko nove tv, pa sam eto pogledao, od 35te pa do 46te mislim da neću dalje, sve mi se čini, da će sad opet nešto iskočiti, pa će se svađati, nekomunicirati, izbjegavati jedno drugo, neda mi se više to gledati i trpiti
od onog trenutka kad pobjegnu halilu i vrate se kućama nakon bolnice, pa se onda prvi put nakon otmice zajedno sreću u stanu, zagrle, izljube jao ja sam plako od sreće! i sve to tako traje do ove zadnje koju sam gledao, 46te. ali naravno, zbog onih primitivnih kretenčina u obitelji za koje sve najgore želim, pogotovo kad je mehmet pretukao ferihu to uopće nisam očekivao, mada tu nebi trebalo biti ništa čudno kaj smo sve vidjeli od mehmeta! došlo mi da mu radim isto ono što je halil emiru, užas. hvala bogu pa je emir naišao, ja ga nebih štedio uopće zbog tate... ja da sam feriha, nebih se ja tamo više vraćo, ni za živu glavu.
uglavnom, recite mi da ta njihova 'bajka' iz 44,45,46, zaljubljenost, sreća, pozitivna komunikacija, traje do kraja serije?
ili da će barem biti isto takvih neopterećenih trenutaka, sreće, ljubavi, razumijevanja? očekujem da će nakon 46. biti baš suprotno, ccc...

p.s bio sam šokiran kada sam vidio da se ona mala gulsum objesila, nisam to očekivao od nje. baš mi jako žao kako se trudi oko koraya, a on hladan...

Zadnje uređivanje Frankenstein. : 31.08.2013. at 14:41.
Frankenstein. is offline