Pogledaj jedan post
Old 28.01.2016., 22:03   #85
Prava istina o "egzodusu Hrvata"?

Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Dosta lijecnika se vraca. Em dobivaju poslove u pripizdinama, jer na najtecaje za radno mjesto lijecnika u velikim gradovima se javlja bar 400 Poljaka i jedan Hrvat, pa nema sanse uslijed tolike konkurencije dobiti posao, pa onda nasi dobiju u "pripizdinama". Drugo, cesto moraju se puno dokazivati, ne uvazavaju se bas sve subspecijalizacije itd, te doktorima u 5.dekadi zivota je vec malo prekasno za ispocetla. I jos ne dobivaju ugovore za stalno, nego ih seljakaju iz mjesta u mjesto svakih par godina, a tu je papirologija s prijavama boravka itd itd, zapetljano..uglavnom, ne zele da im se migranti doktori utabore na jednom mjestu...

Sto se tice Irske, puno Iraca se odseljava.

Ovo nije uopce tocno. Nitko se od Dr ne vraca. Meni su priznali specijalizaciju i cijeli staz u HR. Zlonamjerne su tvrdnje da nam ne priznaju specku i subspec. Dobio sam jos jednu specku tako da sam najstariji specijalizant na Klinici. E da nije Klinika u pripizdini jer je grad veci od St. Nije problem dobiti posao u vecem gradu samo su stanarine skupe. Ovdje sam iznajmio veliku kucu. Najamnina je 1000 E a toliko bi me dosao dvosobni stan u Minhenu.
Kad dobijes radnu dozvolu s njom mozes raditi u cijeloj Nj. Na nju se ceka mj dana ako imas sve papire

Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom