Tema: Track record
Pogledaj jedan post
Old 27.10.2017., 20:42   #1
Track record

Track record je nešto vrlo bitno kad se razgovara o predviđanju, investiranju, špekuliranju i sličnim aktivnostima. Kako je većina tema zagušena raznoraznim ideološkim rapravama predlažem da ovdje objavite svoje ulaze, izlaze, ili općenita predviđanja, po mogućnosti poduprta razumnom argumentacijom. Naravno ne tipa ej kupio sam prije godinu dana i sad sam bogat . prošlost je prošlost, a ovo je tema okrenuta budućnosti

Ja ću započeti:

short zlato na 1300
long dollar na 1.18 za ojro

ovo je logičan trejd uzimajući u obzir kamate u Europi nasuprot onima u Americi.

Nafta.. nafta obično raste i pada obrnuto od dolara, ali to ne mora uvijek biti tako. Ponuda i potražnja su prilično fleksibilne i velike oscilacije su moguće..

bitcoin je doživio vrh po mojem mišljenju, kako sam i napisao. ostale kriptovalute će se još možda bacakati nego vrijeme, ali osobno ne bih nikad uložio u to..

hvala na pažnji, tko se osjeća pametan ili pametniji slobodno izvolite

p.s. osobno koristim i tzv. kontraindikatore u obliku Marca Fabera, Jima Rogersa i Petera Schiffa

EDIT: upitan sam zašto mislim da je bitcoin doživio vrh. Jedan razlog je eksponencijalna krivulja, drugi razlog je potpuni nedostatak volumena. Ima i drugih razloga, ali te ću zadržati za sebe. Nisam naravno 100% siguran, ali sam prilično siguran.. kao što sam rekao prije, ako bitcoin pređe 7000 dolara više neću koristiti tu riječ u svojem rječniku

Zadnje uređivanje Kaidos : 27.10.2017. at 21:02.
Kaidos is offline  
Odgovori s citatom