Pogledaj jedan post
Old 05.02.2018., 19:07   #28
Quote:
Katza kaže: Pogledaj post
Dovoljno dugo pratim tenis da mogu tvrdit da su ovo totalne gluposti...

Ne shvaćaš bit teme...ima smisla da Borna nosi sat i radi takve pizdarije (a ni on ne radi to) jer treba i zeli što više para, za rad, za život, za bliznje, za daljnju karijeru...itd,
...nema smisla da netko tko ima para za 152 zivota u najsklupljim hotelima, u 36 godini, gdje tvrdi da mu je cilj samo igrati tenis, radi takve stvari.
Lik je postao tolika hodajuća reklama da to nema smisla više podrzavati i gledati, izgubio je ljudskost i sad je samo hologram.

Super nek on presvuče patike, siguran sam da ima više istih pari, ali ne on mora presvuči u neke posebno dizajnerske patike nikad vidjene, i isticati ih, pa ga čak i na intervjuu sprdaju...

Super nek on obuče trenerku, al one trenerke nisu za zdrzavanje topline, ono je čisto epsko preservanje i reklamiranje.

Što će mu sat...valjda da zglob zaštiti od istezanja ili što?

I ono očekuješ ako već snima reklame i prodaje se okolo da će to raditi osvješteno...no eto ne...ulizuje se svakom mogućem, pozitivnom ili negativnom...jer eto zašto bi on mislio o ičemu...

Lik je super tenisač, ali samo to, izvan tenisa je samo jedna velika reklama...bez vlastitog mišljenja o ičemu stvarno bitnom ili bitnijem...svako teze pitanje daje isti odgovor "ne biram to ja" ili "ne znam ja"...jer eto sponzori mu rekli da tako mora pričati, jer zašto bi se zamjerio ikome...kako će inače prodati svoje "proizvode"...
Radi isto što i svi drugi tenisači, malo pažljivije gledaj. Samo za puno više love. Mogao si to vidjeti i nakon mečeva u Osijeku. Kažem, ne vidim kako se razlikuje od drugih tenisača. Jebate pa Nadal nosi hebeni sat za vrijeme meča, zakaj? I pederica majce, i to nije preseravanje?
Ova glupa pitanja što dobiva iza mečeva... A što bi ti na njegovom mjestu odgovorio, pogotovo nakon ulaska u polufinele, finale nekog turnira, još pod dojmom meča kojeg je upravo završio. Nije ni on sunce, ali mislim da što god da radi na terenu i izvan njega, debelo naplaćuje ATP bodovima i lovom od sponzora. Mora mu se to priznati...
hrc123 is offline  
Odgovori s citatom