Pogledaj jedan post
Old 08.05.2008., 09:36   #148
ja se učlanila na forum baš zbog ove teme... imam american stafordshire terier-a.kujica je,TARA. 17.5 će imati 4 mjeseca. sada ima 12 kg.toliko je umiljat pas, drag.obožava ljude i svatko bi ju mogao ukrast jer se ljudima veseli,čak i onima koje nikada nije vidjela.uglavnom,ljudi su joj veliki prijatelji....što se tiče odnosa sa drugim psima....druži se s jednim dogo argentinom koji je star kao i ona, brat joj je u susjedstvu, uglavnom,ne pokazuje nikako neprijateljstvo za sad prema drugim osobama. kod ovog psa-odmalena ga učiti da si ti gazda,a ne on. ja sam više za kujice što se tiče te pasmine, jer su odanije,poslušnije,i umiljatije.a budimo realni,psa od 35-40kg nije lako za savladati.... uglavnom,od kad je pas mali,treba se nečega bojati.moja TARA se boji novina.i uvijek takvog psa lupiti isključivo po guzi,PO GLAVI SE STAFORDI NE SMIJU TUĆI! mora znati gdje mu je mjesto..uglavnom,kako ga naučiš,takav će ti biti....velike maze,prijatelji,ja obožavam straforde i svoju T A R U !!!!!
ivana1604 is offline  
Odgovori s citatom