Pogledaj jedan post
Old 16.07.2010., 15:09   #771
Trenutno nije u vezi s nikim. Na snimanju serije Catalina y Sebastia zaljubila se u Sergia B. s njim je bila tada u romansi. Poslije koliko sam ja povezala stvari, još su nekoliko puta prohodavali i prekidali. I sama je izjavila da je on muškarac s kojim je bila najduže u vezi. Ali pošto su snimili toliko telenovela zajedno, shvatili su da im je veza postala "dosadna" te su ostali najbolji prijatelji. Jako dobro se slažu. Silvija ne priča puno o svom privatnom životu. Do "nedavno" je bila u vezi s nama nepoznatim meksičkim glumcem Fernandom Alonsom, ali pričalo se da je s njim prekinula jer je imala crush na Colungu dok je snimala Meps. Iako to nikad nije potvrđeno. Rođena je 14.9.1978. u Meksiku ali su se njezini roditelji razveli kad je imala 7 godina i onda je otišla živjeti s ocem u mali gradić Iranpuato, koji se svuda i navodi kao njezino rodno mjesto. Visoka je 165 cm. Za kilažu ne znam, nisam je vagala, hahah. Ali tu je sigurno negdje oko 65 kg. Sigurno znam da ima 2 brata tj. polubrata iz očevog drugog braka. Znam da se jedan zove Luis, jedan Ricardo, ali nisam 100 % sigurna da li ima još kojeg brata ili sestru. Obožava životinje i htjela je studirati veterinu, vrlo je "otkačena" i bila je živahna kao dijete. Jednom kad je imala ako sam dobro shvatila oko 15 godina je "ukrala" auto od svoje maćehe i odvezla se u gradić koji je negdje 20 km udaljen od mjesta gdje je živjela.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom