Pogledaj jedan post
Old 28.02.2008., 11:22   #14
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Znači, ako nisko nosiš velika je vjerojatnost da nećeš dočekati puni termin poroda?
Od početka nisko nosim, jako nisko pa me je doktorica još više preplašila kad mi je u 32. tjednu rekla nek izdržim još 3-4 tjedna, uz strogo mirovanje.Kakva još 3-4 tjedna pa ja još imam puna dva mjeseca pred sobom! Uopće se ne osjećam kao da ću rodit, BH kontrakcije su rijetke, nekog pritiska baš i nemam ako ne pretjeram s hodanjem.
Dakle, sad sam manje više u panici, jesam li pripremila sve što treba (nisam, još krevetić nemamo ) , trebam li si torbu spakirati?

Pitanje: Trebam li očekivati prijevremeni porod samo zbog niske trudnoće, ako je sve drugo ok?
Ja ti to ne znam. U mojem je slučaju tako bilo. No mislim da dobar dio ginekologa puše i na hladno. Ima cijela vojska žena koje su jednako nisko nosile kao ti i ja pa su na kraju i prenjele. Ja sam slušala i pazila se jer sam i BH osjećala relativno često što opet ne mora ništa značiti.
Torbu je uvijek dobro imati skompletiranu, a za ostalo se opusti i slušaj kaj ti tvoj ginekolog savjetuje. Ako ti je rekla da 'izdržiš' još 3-4 tjedna, malo smanji hodanje. Svakim tjednom je beba sve teža pa je i veći pritisak na grlić maternice, a točno što pokreće porod još se ne zna.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom