Pogledaj jedan post
Old 03.09.2009., 19:39   #11
Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
ma svaka ćast svakom, ali pola tih ljudi ni ne vozi peugeot taj, nego svi znaj da peugeot jednostavno ne valja, a da volkswagen, toyota, hyundai, ford su bezgrešni, i onda ti je bolje ništa ni ne pitat za peugeot kad znaš odgovore..... ne hvalim peugeot, no imali su dobrih modela ali i loših, kao i svaki proizvođać.....
stvarno... moram pronaći slike s kćerine firme jer je tamo zadnje slikan P307...

Samo prve godine 2x je vožen na vučnoj službi u servis, dobili zamjenski, jednom šlepan kod Siska i dobili smo za zamjenu rent-a-car, pred Labinom je ostao u kvaru, nije vukao... kad mu se to nije sviđalo... mijenjam gume zimske na ljetne a prednji kotač se klima - izmjena ne znam više čega...

Svaki mjesec dodatni trošak i servis. Jedva sam čekao da leasing izađe. Vozio ga je moj stari od 60 godina... Vjerojatno ne zna krenut da ne zašara, napeljava se iz zavoja u zavoj, namjerno se vozio po šumama itd...

Zanimljivo sada ima Corollu Verso 1,5 godinu i 30.000 km... bez ijednog kvara... zvuka ili bilo čega...

Pa, pežo se ne kvari, ali kod nas na dvoru više nikad niti jedan neće biti...

Isto priča je i za Lagune, a ja sam s mojom 1.9dci 120 KS za 5 godina napravio 110.000 km i sve savršeno... I to je dokaz da nije pravilo.

Ali kad mi se počeo Pežo kvarit primjetio sam da njih ipak najviše od novijih auta ima na vučnim službama...

A ADAC koji se spominje ili nešto slično nedavno je bilo u 24 sata, pred par dana.... Samo jedna Škoda i jedna mečka su se u 10 auta ugurale od europskih auta i to pred kraj.... ali tri su Honde tu među prvih 10...
__________________
Udruga kampista Hrvatske
cvor is offline  
Odgovori s citatom