Pogledaj jedan post
Old 17.11.2008., 22:24   #13
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
BBlue, nisam mislila nista lose, samo sam bila iskrena, i mislim realna!!! Ako je jednostavnije i lakse na forumu rjesavati takve ozbiljne probleme, a, ne s doktorom ili s majkom, onda je to dovoljno jasno koliko je djevojka ozbiljna i zrela...oprosti, ali toliko zena s tako strasnim problemima...meni se ovo cini jako nezrelo! U svakom slucaju, sretno!!!
da si imalo procitala sto pise ti sa svojim tako bogatim rijecima koji samo sadrzi strasno, vidjela bi da se raspitujem o tome.. dakle zene koje su to prosle i kako to ide. s doktoricom sam pricala o tome. s majkom? nisam dijete punoljetna sam, i niti me roditelji financiraju niti me vode za rucicu kod doktora a niti zivim s njima na kraju krajeva i jos uvijek sam u ovoj drzavi u potpunosti slobodna odlucivati o sebi i odgovarati samostalno zakonski za svoje postupke.Bit ce d ai povrh svojih godina imas opet tako malumno misljenje da vidis ono cega nema. rjesavam proboreme na forumu? ne. samo se informiram o necemu o cmeu razmisljam od strane ljudi koji su to prosli u zivotu

i to ti je receno na ljep nacin. ako tvoj posao moze trpjet 4dana izostanka.. super. moj to ne moze niti si ja to zelim dozvoliti.. ne zivim od izlezavanja po kuci ili od zraka.. vec od novca koji mi posao omogucava. ako ti se topic ne svida moze slobodno odleprsat odavde
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom