Pogledaj jedan post
Old 22.05.2010., 19:35   #4471
Quote:
mira1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav drage moje
Da se i ja malo javim sa nekim svojim dilemama i grijesima
Kad sam došla iz bolnice,iz još uvijek nepoznatih razloga,prvo sam si skuhala nes i zapalila nakon dvije godine nepušenja.!! I tako malo pomalo ja opet propušila
27.04. konačno sam se spustila na 79,7 kg i odlućila opet prestat pušit...... i sad sam i dalje na 79,7 - 80,4. Stoji li ga stoji.E...sad moje dileme....jesam li došla do kraja sa skidanjem kila(osam mjeseci od operacije).....jeli to samo jedan od onih zastoja...ili...je to zato što sam prestala pušit???
Zaista nebi voljela da me opet kile sprijeće u prestanku pušenja jer ako su kile stale zbog toga,a ja ću opet
Miro I ja stojim svaki put sve duze i duze ..znas apetiti su nam se malo vratili zato je jako bitno da vezbas da bi pospesila potrosnju kalorija...nemozemo smrsati preko noci(ustavri mi vec jesmo smrsali preko noci) ali dijetalna hrana plus manja kolicina koju sada unosis sigurno plus vezbanje veruj mi do isteka 2 godine urodice plodom ..ako do sada nisi vezbala ali ono pravo vezbanje koje skida kile onda pocni!
Gore sam napisala da pisu statistite da dosta njih nedodje do idealne tezine...ostanu na 10-15-20kg viska
Jer ne vezbaju samo je to razlog i opsuste se i jedu sve ..a mora se paziti na ishranu i jesti dijetalno ..Ostatak je na nama samima !

Garantujem svakoj od vas da ce skinuti kile do kraja ako se drzi ovoga..
I racunaj kalorije dnevno svaki produkt vagaj i gledaj koliko si unela ..treba da se potorsi 7000cal da se ubije jedan kilogramA to JE TESKO!
Zato sad akada vise jedemo ide teze i uz sport moze mnogo brze da ide..Prosta matematika!
Ljubim te i nesekiraj se nego navali ako mozes svakodnevno na sport jer bice brze!
madonna_bella is offline