Pogledaj jedan post
Old 22.05.2010., 20:07   #4472
Quote:
Niky123 kaže: Pogledaj post
evo sve ja ovo malo po mlo procitah, cirilicu znam posto ja znam i ruski i srpski tako da nije problem, svi ti rirzici su rizici koji u principu mogu da se pojave kod bilo kojeg pacijenta, a sta ovo Ruzy rece jucer je lezala i citala gricku vjesticu pa odmah +400 gr, sto to znaci da bez vjezbanja nema skidanja kilograma bez obzira na operaciju, ili sta??? Pozdrav i cmokic
ma nije, bez drame mislim da je stvar u tome što je kod mene općenito taj zastoj otkad sam došla iz bolnice (koji se očito svima dogodi) a ovo gadno vrijeme i ne kretanje samo pomaže tom zastoju...

plus, ja previše opsesivno gledam na vagu i gledam svaki gram a to ne bi trebala radit

plus, gledaj, prekjučer sam malo hodala sa sestrom, obišla koju trgovinu, vozila se malo biciklom (i to polako kao penzić jer ne mogu brže) i odma je bila kila manje... a nije to neka ne znam kakva vježba, samo malo kretanja što vjerojatno osoba koja radi prehoda u svom radnom radnu, ja ne jer ne radim i stalno sam doma, čak ni u trgovinu ne idem jer ne smijem nosit neku težinu da ne bi dobila bruh...

Quote:
flower35 kaže: Pogledaj post
Draga ruzy a jel si mogla prije operacije jesti voče i povrče. Molim pitanj za sve operirane- da li vam je bilo lakše ako vam prije operacije ništa nije bilo loše od jela - mislim i svo voće i svo povrće- i dali se je svima promijenio okus kao Ruzy nakon operacije. Ja bi samo bila sretna kad mi se više ne bi sviđalo slatko tipa čokolade i kolači- napravim to i pola posla je rješeno:klap::klap:
nisam, kažem u tome je i bio moj problem... ja sam jela sve osim toga tako da ispada da sam jela neuravnoteženo i ono što ne valja...
meni samo nekako jogurt ima malo drugačiji okus, ne loš, ali malo drugačiji, kao intenzivniji...
i da, ja od 27.4. nisam stavila u usta ni da okusim čokoladu, sladoled, kolače, čips ili bilo kakvo drugo sranje iako toga kod mene doma ima svuda oko mene... moji su nosili npr kolače umjesto na stol u smočnicu da ih ja ne moram gledat pa sam im rekla da su smješni i da stave kolače na stol, neću umrt od muke ako su pred menom i nisam, stvarno me slatko ne privlači neodoljivo, a mogla bi pojest i red čokolade i bilo što drugo jer sam skoro cijeli dan sama i nitko ne bi znao... jednostavno, ne privlači me i znam u glavi da ovaj put sto posto mršavim i ne želim radit gluposti...
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline