Pogledaj jedan post
Old 28.11.2011., 20:12   #74
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Nisam ga napo, samo kaze da je bakic zaradio, a bakic nije nista zaradio do sad. sto se novca tice vjerojatno je jako puno potrosio na dionice, ali zaradio nije nista sigurno. {ispravak, sad sam procitao tvoj post}

ne one koje bakic spominje zato sto... nasa burza je relativno mala. to se vidi iz dnevnog prometa. i mjesecnog i godisnjeg itd. i onda imas te vanjske impulse. takav jedan impuls kao sto je citiranje u novinama bakica je tektonski poremecaj. kad pricamo o ddjhu konkretno jel itko moze tocno stavit prst na brojku koliko je bakicevo kupovanje i drukanje tocno diglo cijenu ddjha iznad "realne trzisne", ili drugim rijecima kolko bi sad bio ddjh da ga bakic nikad nije kupovao i reklamirao? 15? 18kn? ja priznajem da nemogu, mogu samo reci da je definitivno podiglo cijenu ddjha i to osjetno. to je prvi i najvazniji element koji njegovi zagovaratelji nece prihvatit, jer bi to znacilo prihvacanje da su vec popusili novac koji su ulupali nakon bakica u bilo koju dionicu.

a ove dionice koje kucilo spominje ja i on se potpuno slazemo, nema tu razlike u misljenju. ddjh je socialna ustanova koja zaposljava ljude u regiji s najvecom nezaposlenoscu u hrvatskoj i na taj nacin kupuje socialni mir. cijena je ocita. belje je krava muzara todorica iz koje ce crpit dobit u one firme iz kojih ne mora isplacivati dividendu malim dionicarima, i tako ce bit vjecno.

ovdje je vazno samo da svi sudionici igre shvate da kad krene izlazenje onda krece stampedo u kojem samo prvi red, iako brutalno iscrpljen, izlazi netaknut. ostali ce se medusobno pregazit.
Ja vjerujem da smo u udolini i da je ekipa spušila dosad hrpu love,samo je pitanje kad ce prijelom prema gore,tj kad cemo doseć dno?da li ce vaši favoriti to izdržati?i da li ćeš ti izdržat da tu lovu ne diraš kad ju uložiš?
Smatram da je najgora dionica ona koju moraš prodat!
po meni treba izabrati par dionica koje su u banani, a na dalekometne staze imaju šanse, piknut lovu u njih i zaboravit.
Što se dotičnog lika tiče netko je dobro rekao,jadno smo mi tržište ako cjena fluktuira zbog 1/2 miliona kuna,to je još jedan dokaz da lova ide na lovu.
idempadodem is offline  
Odgovori s citatom