Pogledaj jedan post
Old 08.04.2010., 12:20   #1135
nije me dugo bilo ovdje pa da vas sve pozdravim nazalost, meni proljece i ljepse vrijeme iznosi sve muke van i trenutno sam sva suha i ispucala...i sravicno me nesto iritira u zraku, oci i vrat su mi totalno nabubrili...ima li netko neki savjet za kapke, a da to ne bude kortikosteroid?
uglavnom, ja se jos nisam u potpunosti uhvatila zdravog nacina zivota, ali polako uvodim neke promjene. u poprilicno sam stresnom razdoblju zbog faksa (moram diplomirati do 10. mjeseca ove godine, a imam jako puno ispita ) i nista ne stizem pa tako ni otici do fitoaromaterapeuta. apsolutno se slazem da rjesenje nije u kremama i tabletama...ali nikako da skupim snage i vremena da zapocnem drasticnu promjenu...uz neurodermitis, borim se i sa anksioznom depresijom vec godinama i sad sam puno bolje i skidam se sa antidepresiva koje sam pila 6 godina ...pronasla sam super psihijatricu i mislim da konacno dolazim do nekih stvari koje su me ubijale...neurodermitis, btw, imam od 3. mjeseca zivota. sta sam htjela reci....da, da, pokusavam raditi na sebi, vec sam 6 mjeseci vegetarijanka, jedem puno zdravije ( puno povrca i puno vise sirove hrane), pijem sokove od zelenog povrca i voca...no i dalje pusim i ne provodim promjene do kraja, a nikako da probam bilo koji vid detoksikacije i posta...sad sam sve turbo pojednostavila, ali zapravo sam se htjela malo pozaliti jer nisam neki karakter i tesko mijenjam stvari...a ustajalost je najgora za moju kozu jer je sve stravicno povezano...problem je u tome da ne mogu sama sebe prihvatiti ovakvu kakva jesam, u bilo kojem pogledu ( fizicki, ponasanje, osobnost...) dakle, trenutno polako uvodim promjene, mazem se sa kremom atoderm po zink koja mi super odgovara i ne koristim nikakve kortikosteroide...cim nadem vremena, idem kod fitoaromaterapeuta...
htjela sam pitati da li se netko hrani prema principima alkalne prehrane? molim vas da mi objasnite koja sve hrana spada u alkalnu i kako je vi pripremate?
mustbeok i tamara ad: jeste bolje?
wardancer: drago mi je da si se javila, obozavam tvoje postove, smiruju me i daju mi nadu.
svima zelim srecu... i ispricavam se na uzasno zbrkanom postu...
super_maca is offline  
Odgovori s citatom