Pogledaj jedan post
Old 08.05.2016., 20:15   #64
Quote:
Complicated kaže: Pogledaj post
roditelji su nesposobni skužit hitno od nebitnog, učitelji su nesposobni uočiti sumnjaive obrasce s ispričnicama kod određenih roditelja...svi su nesposobni osim djece koja već u nižim razredima mogu falsificirati ispričnice i roditeljske potpise sviđa mi se bar to da neko vidi potencijal u djeci
Nitko u svemu tome nije glup, ako to želiš reći. Naravno da se uočava kad roditelj po deseti put tijekom jednog polugodišta opravdava dijete da ga je boljela glava. Da moje dijete toliko često boli glava i ne može u školu, bogme bi ga odvela na pregled.
Samo zašto bi se učitelje dovodilo uopće u situaciju da propituju valjanost isprike/ispričnice? Tko sam ja da roditelju govorim da me laže, kad me gleda u oči (na informacijama recimo) i ispričava po deseti put dijete koje je pod isprikom bolesti izostalo. Pa odvedi ga doktoru ako je tako često bolesno.

I da, djeca na svemu tome uče. Pa tako na komadu papira potpišu roditelja već u nižim razredima škole i tvrde da je to napisala mama. To je ono čemu ih želimo naučiti? Zaista?
nightfall is offline  
Odgovori s citatom