Pogledaj jedan post
Old 09.07.2007., 13:02   #1
Post Mjesec - opisi

Quote:
Enchantress kaže: Pogledaj post
U kom znaku bi trebalo da bude Mesec našeg partnera tako da se najbolje složi sa našim Mesecom u Jarcu?
po slaganju bi bilo dobro da je isto u negativnim znakovima zbog nekakve dinamike zivljenja koje se onda poklapaju i vecoj emocionalnoj konzervativnosti nego sto bi to bilo sa pozitivnim mjesecima koji su otvoreniji i dinamicniji. medjutim, to sto si u prijasnjim postovima rekla da trazis ne mora biti odredjeno samo partnerovim mjesecom jer dubinu necijih emocija ne pokazuje samo polozaj mjeseca vec puno, puno toga u natalu. moj mjesec je npr. u neemotivnim i povrsnim blizancima ali je u opoziciji s neptunom pa je cmoljav ko riblji i u konjukciji s juznim mjesecevim cvorom pa je emotivno preosjetljiv i naporan ko racji. ali tvoj mjesec u jarcu savrseno razumijem i njegove probleme jer mi je podznak u jarcu i to mi bitno odredjuje kako volim vise nego sunce i mjesec u blizancima i venera u ovnu. jarac i saturn su naprosto teski i uvijek ce prevagnuti nad laksim polozajima. i sto je lose u tome da volimo rijetko? kako mozes sa jarcevskim emocijama uopce voliti cesto kad se to najprije tesko pokrene i povjeruje nekome i ljubavi a jos teze ohladi i zaboravi? jarci u svemu pa i ljubavi imaju jako visoke standarde i ako nadju nesto cemu se vrijedi posvetiti pa to propadne jarcima se srusi cijeli svijet, tlo pod nogama i tesko je opet to naci i u drugima takav commitment i postojanost emocija. to nije nista lose, meni je to normalno, meni ovi drugi nisu normalni sto se stalno zanose i spustaju u kratkim vremenskim periodima, nepromisljeni su u izboru partnera jer su ovisni o emocijama, komplimentima i ne mogu biti solo.

al blokade rijesavaj, to nije zdravo i pridruzujem se cmoljavim savjetima luna u ribama, placi, tuguj, pisi pjesme i jedan blizanacki, pricaj do iznemoglosti o svojim propalim ljubavima i blokadama, sve to lijepo izracionaliziraj i strucno objasni i smej se smej, uvek se smej..... svemu tome
betiboop is offline  
Odgovori s citatom