Pogledaj jedan post
Old 04.03.2007., 19:38   #11
Ja isto nisam tip za teretanu. meni je bolje prvo skinut suvisne kile s djetom i malo trbusnjaka a poslije se malo vise razgibat.

npr znam jednu zensku koja je bila jako debela i onda je isla u teretanu svaki dan i jela isto kako je jela prije teretane, znaci bez djete i njoj su se samo razvili misici a ostala je isto debela, samo bedre, noge, nadlaktice, podlaktice su joj postale tvrde ko kamen.

Ja jako mrzim bit misicava. ali pretpostavljam da za svakoga ne vrijedi isto pravilo. evo ja sam oko 2 tjedna na djeti i vec mi se vidi, po licu, vratu, nogama, malo i na stomaku ( a stomak je moja boljka )

Kad skinem jos 5 kg ja cu pocet ic na plivanje triput tjedno po 40 minuti.

A kod kuce radim trbusnjake. zasad 30 ujutro i 30 navecer ( a s vremenom cu doc do 100 ujutro i 100 navecer) plus lezecki kao vozim biciklo, ta mi vjezba super.

Inace imas video od cindy crawford
( evo samo je na kineskom ) al mozes gledat vjezbe:
http://www.youtube.com/watch?v=tOdO6...elated&search=

A nedavno su ovaj video prodavali na trgu ( bozicni sajam) za 10-15 kn ne sjecam se ali imam ga, mislim da je iz vjesnika
__________________
* obviously, will lose 8kgs. Number two: will find nice sensible boyfriend and not continue to form romantic attachments to alcoholics, workaholics, peeping-toms, megalomaniacs, emotional fuckwits or perverts.
Loose Pants Diet is offline  
Odgovori s citatom