Tema: Telepatija
Pogledaj jedan post
Old 12.03.2004., 18:11   #12
Quote:
The_Equilibrist kaže:
[B]Koje misli?


Ma OK... samo.. Mislim da se misli ne mogu citati. Svaka misao je samo elekticni impuls na razini stanica koji se moze detektirati; mozda ih cak, tko zna, jedva, ali ipak, moze detektirati i tudi mozak. No, kakvu ce misao stvoriti odredeni elektricni impulsi ovisi o strukturi mozga, a to svatko od nas ima razlicito.
Dozvoli mi da te upitam, da li ti znas o cemu ovdje pises?
To o mislima i elektricnom impulsu je potpuni apsurd, jer misli sa impulsima nemaju bas puno veze u tome smislu kao sto ti to prikazujes. Elektricni potencijali stanica su elektricni potencijali, pa nisu misli, jer ih i biljni i zivotinjski svijet posjeduju. U kolikoj mjeri pak misli i elektricni potencijali interagiraju, to jos nikom nije uspjelo pokazati a jos manje dokazati.

Znanost zna, kako duh djeluje na materiju, ali na zalost ne zna, kako bi materija djelovala na duh!
Naime, duh djeluje na materiju preko informacije.
A ti meni pokazi modus transformacije elektricnih impulsa u misli, koje su moras priznati nematerijalne. Inace bi nasi domovi bili puni misli od zarulja i elektro-aparata koje posjedujemo, a vidis nisu. Cak ni Computeri to ne mogu. Bez programa nece nista nastati, pa makar ga ti non-stop drzao na "elektrici". Da li razumjes?
Pokusaj, cekam na odgovor!
T.
__________________
Obsequium amicos,
veritas odium parit!
Tadmor is offline  
Odgovori s citatom