Pogledaj jedan post
Old 02.06.2009., 11:57   #17
[QUOTE=ile.ri;20889852]Čeka sada malo. Objasni ti meni, da li bi kupio neispravnog Vivaxa da si imao ovu informaciju kojom sada raspolažeš. To što se Black Edition može pokretati sa SD kartice umjesto sa ResidentFlasha nema nikakve veze. Ja sam želio potpuno ispravan uređaj i kao takvog sam ga platio, a nisam ga dobio. Kako onda možeš svjesno nagovarati ljude da kupuju takav uređaj bez da si ih upozorio na neispravan uređaj.
Da malo više znaš o Vivaxima ne bi tako govorio, jer bi znao da takav Vivax ima nekoliko hendikepa. Jedan od njih je nemogućnost korištenja orginalnih Mireovih karata istočne i zapadne Europe na SD kartici jer ti je SD slot na uređaju zauzet karticom na koju si stavio navigacionu aplikaciju kojoj je mjesto na internoj memoriji, a ne na SD kartici.

Drugi hendikep je da na službenim stranicama Mirea ne postoji nikakav update koji se vrši na SD karticu. Kako misliš napraviti update na verziju 3.x Black Editiona? Zašto misliš da bi svi ljudi koji su kupili Vivaxa trebali znati da postoji još jedan update koji se instalira po principu copy/paste na SD karticu, a nema ga na službenim stranicama Mirea (koji je uzgred inače vlasnik viaGPS 3.0 Black Edition) kad se svi službeni updatei vrše na drugačiji način?
Zbog čega misliš da bi svi trebali znati za neslužbenu podršku za Vivaxe na stranicama gps4us sitea?

Previše je to pitanja i odgovora za prosječnog korisnika GPS navigacije koji samo želi jeftinu i ispravnu navigaciju i ne želi se zamarati nekim novim stvarima iz svijeta GPS-a.

[QUOTE]

proucio sam cijeli forum sto se tiče vivaxa i znao sam za taj hendikep da se nemoze snimati na internu memoriju, i unatoc tome sam ga uzeo.

ja nikoga nenagovaram, samo prenosim svoje iskustvo, sto sam kupio i sto sve moze. sta bih trebao reci, kupi garmina sa adria kartama, gdje imas hr,bih i slo. kad bude isao negdje dalje daj jos par tisuća kuna i kupi karte zemlje koje ti treba.

"1 hendikep": neznam po cemu je to hendikep. snimis na karticu navigacijski software koji hoces i vrtis koju hoces kartu. snimis cardinale i ubacis karte koje hoces.

"2 hendikep": nemislim da bi ljudi trebali znati za gps4us i slične stranice ali ako budu htjeli nesta vise od te navigacije, ili ako nebudu htjeli kupovati originalne karte da ce se morati informirati. neznam gdje ces dobiti cijelu kartu europe za 700kn. koliko vidim legalna karta europe iGO kosta cca 1000kn, ako imas love normalno da ces platiti karte i nemas zafrkancije sa piratlukom.

tko bude kupio neku jednostavnu i jeftinu navigaciju mora biti spreman na to da ce imati samo osnovnu kartu hrv,slo bih. ako bude htjeo nesto vise za djabe morat ce se malo informirati.
drakic is offline  
Odgovori s citatom