Pogledaj jedan post
Old 11.07.2010., 21:40   #1
Neo pitroid ?

Ovako uzela sam malu macu sa ulice koja je logicno bila puna buha :/ ... Neki vet u pet shopu nam je rekao da joj je oko 20-tak dana jer je stvarno mala bila, ali fazon je u tome sto odkako sam je uzela sama jede hranu (whiskas junior joj sad dajem),pa jede i salame, pije mlijeko i sve, tako da smo zakljucili da ima malo vise od 20 dana ...

Problem su bile buhe, bilo ih je previse i rekli su mi da je ne smijem kupat, al nisam mogla gledat ono tako da sam je okupala prije 3 dana i ziva je i zdrava...od tad buhe nisam vidjela, ali upravo mi mama govori kako je nasla 2 koje je izvadila i bacila...sad sam trazila i nasla sam jednu samo koja je izasla iz uha :S al je nisam uspjela izvadit i onda sam vidjela da oko usiju ima dosta jajascadi od buha .....

Eh pitanje .... Smijem li je posuti neo pitroidom jer nigdje na kutiji ne pise smije li to po zivotinjama, a imam i ogrlicu protiv buha na biljnoj bazi (vet mi je rekao da je premlada i da joj ne smijem jos stavit, pa je jos zapakovana, a razmisljam svejedno sad da joj stavim.)...
jer se stvarno jezim od onih buha i povraca mi se kad ih vidim ... i jesu li mogle za onaj jedan dan kad je dosla sva buhasta, da se pokupe po podu,namjestaju bilo gdje ili cak da predje na mene, jer se ne odvajam od mace ? ... tu i tamo se nekad ceskam malo vise, iako nema nista po meni, pa nisam bas sigurna jesu li nedaj boze buhe ili moja psiha xD jer se stvarno uzasavam njih :/
D4daLinaa is offline  
Odgovori s citatom