Pogledaj jedan post
Old 15.06.2013., 00:12   #9
Pozdrav ljudi, evo ja sam dobila pityriasis roseu prije par dana! Sve je pocelo kad sam prije tocno mjesec dana operirala mandule i ocito mi je pao imunitet pa sam ovo dobila! Prvi simptomi su mi bili jako glasan i suh kasalj koji je trajao tjedan dana,nakon toga sam dobila taj crveni pecat na trbuhu i sad prije 5 dana sam pocela dobivati osip koji se jos uvijek siri! Imam ga po trbuhu,ledjima,i na straznjoj strani natkoljenice! Svrab je nepodnosljiv,vec 5 dana nemogu spavati,zivcana sam za poliditi i ako ce ovako biti tjedana zavrsit cu u vrapcu! Kako mi doktorica prije tjedan dana koja je dr.mr.spec deatologije nije znaal reci sta mi je,dala mi je oronazol koji mi je pogorsao stanje! Pa sam sama na googlu otkrila bolest koju mi je druga dermatologinja danas potvrdila da je rosea! Kako vidim tu svi na forumima pisete da se ne treba kupati niti ista,e pa meni doktorica rekla suprotno! Rekla mi je da idem na more te da se suncam pol sata na suncu svaki dan,da su uv zrake super za roseu! Dobila sam tekucinu iz ljekarne na bazi kortikosteroida,telfast tablete i eucerin masno ulje za tusiranje!or se svaki dan tusirat u mlakoj vodi s tim pa namazati tom tekucinom! A i na stranim stranicama i frendica mi je rekla da more i sunce pomazu te da je njoj od maslinovog ulja i sunca pomoglo i proslo za 3 tjedna! Nadam se da cu izdrzati ovo sve jer prvo operacija mandula,sad ovo ..sve u mjesec dana..luda sam!!!
hrula87 is offline  
Odgovori s citatom