Pogledaj jedan post
Old 02.05.2012., 03:44   #23
Quote:
...
Alternativa pdf postoji da bi ljudi kao henkak i Nerazumni mogli reći ono što misle, inače bi u slučaju odlaska na npr. PZ pobrali karton, a vrlo vjerojatno i parcijalu. To je špranca odavna na Forumu.

Pljuvanje stavova nije prihvatljivo i tu se slažemo. Međutim, ako ćemo se striktno držati toga, ode pola pdf-a baj baj. Ti ni ne znaš koliko se toga briše jer je "too much".
Ti npr. ovo nazivaš izražavanjem mišljenja?

Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
na ovom forumu ima tone gluposti,ali ovo je JEBENI VRH HAHAHAHAHAHAHA
kakve glupace isss
90 posto ovih praznoglavih tuka navodi kao neke "kriterije" a pada cim ih neko pogleda
najjace su ove koje trabunjaju o rukovanju,da mi je vidjeti vas mocni stisak ruke hahahah vrh idiotizma,vrh
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
kakav debil
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
aaaaaahahahahahahahahhahahahaha
pa ovaj lik nezna niti recenicu pravilno srociti
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
treba stisnuti poreze tupanima koji imaju preko 20 tisuca postova po raznoraznim forumima.
Frajer s 27k postova nekome govori da je jebivjetar hahahah
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
ajde onda mars natrag na ljes ili zenski kutak raspravljati o smecu o kojem vec tamo razgovarate.
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
inace mi na zivce idu ovi krscani i pripadnici drugih religija,ali ti si takodjer totalni imbecil.
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
naravno,najlakse je samo srati,svugdje oko nas su bezumnici koji ti se smiju ako nesto pokusas uciniti ili promjeniti,i najpametniji su unutar svoja 4 zida,misle da su popili svu pamet svijeta a u biti su jadnici i beskicmenjaci,imaju razmisljanja samo unutar svoje ogranicene kutije,s takvima ne mozemo niti ocekivati promjene bar jos neko vrijeme.
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
poserem se u usta tebi,astrobobu i svim ostalim "znanstvenicima" na ovom forumu,nadjite si zivot paraziti krzljavi.
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post

vidim tvoje postove na ovoj temi,vjerojatno su ti i ostali takvi,neda mi se pregledavati,ali iskreno mislim da si ti zapravo iskompleksirana glupaca,aj bok.
... itd...

momak je zbilja neprocjenjivi doprinos za podforum Alternativa, Forum.Hr, i ljudski rod općenito, ima i 1 (jednu) temu otvorenu... ostale slične nikove neću citirati...
Kako li tek izgleda to "too much" koje se briše i kartonira? -Aha, znam; kad haram takvome na kraju kaže da ima psihičkih problema...


Ovo inzistiranje na forumskoj kurtoaziji prema onima koji "doprinose tematski" (dok komuniciraju svinjski) već prelazi u uvredu za zdrav razum... čak i na Alternativi...

Zadnje uređivanje haram : 02.05.2012. at 03:53.
haram is offline  
Odgovori s citatom