Tema: Madraci
Pogledaj jedan post
Old 10.10.2012., 15:16   #3803
Quote:
afoj kaže: Pogledaj post
ni jedan od ova dva madraca nije za osobe od 115 kg. Summertime se nekad radio od tvrđe pjene, ali sad nikako nije za nekog od 115 kg. Optimal je nešto tvrđi, ali ni to baš nije za tu kategoriju. Možda bolje biosupreme od ergoactiva!? Uz tako veliku razliku u težini bilo bi ipak bolje uzeti odvojene madrace, jer bu ovak muž poginul ili bar neki kompromis na malo tvrđe? Oba madraca su bolji od stelle, ali su i znatno mekši. Summertime je napravljen uz jedan zgodan trik da se uštedi na pjeni, a istovremeno dobije na visini madraca. Zapravo ima jednako pjene kao u Optimalu, ali je madrac viši za cca 2cm.
probajte kombinirati dvije jezgre u jednu navlaku, pa se ne osjeti spoj, a možete uzeti različite jezgre.

SAMO SE PU MADRACI MOGU VAKUMIRATI !!!! SVIM OSTALIM PJENAMA SE OŠTETI STRUKTURA !!!
Hvala puno na promptnom odgovoru! A s obzirom na isti, imam i nekoliko podpitanja:
- ocito je iz odgovora da bi nam, onda, biosupreme vise odgovarao kao zajednicki madrac od optimala (summertime sam time eliminirala). Sto se mene tice, to je OK, jer sam bas komentirala da ne osjetim razliku izmedju optimala i biosupremea sto se tice osjecaja ugodnosti, podjednako su mi udobni. U tom smislu kompromis je moguc (ako sam dobro pohvatala sto ste htjeli reci). A ako ne:
-ako bi se odlucili za dvije jezgre u istoj navlaci, znaci li to da bi moja bila optimal, a suprugova biosupreme? Ili?
-koliko takvi "zahvati" povecavaju cijenu madraca u prosjeku?
Sve ovo pitam jer nam nikako ne "igraju" dva fizicki potpuno odvojena madraca, a, iskreno, nismo u mogucnosti jos istrazivati i isprobavati madrace u nedogled. Takodjer, kao i vecini, budget je prilicno ogranicavajuca stavka. Voljela bih kupnju madraca rijesiti sto elegantnije, po mogucnosti kod ovog proizvodjaca. Ili, mozda, sugerirate neki potpuno druhi madrac iste cjenovne kategorije koji bi nam bolje odgovarao od biosupremea, pa da ga odemo isprobati?
Hvala jos jednom i isprike na predugom postu.

Zadnje uređivanje lanule : 10.10.2012. at 15:18. Reason: duplicirani post
lanule is offline