Tema: Madraci
Pogledaj jedan post
Old 13.10.2012., 18:31   #3814
Thumbs up

Quote:
afoj kaže: Pogledaj post
imam bolju ideju od naši iskustva ostavite se interneta i obiđite neki od dućana koji prodaju samo madrace. Isprobajte par različitih materijala i steknite vlastito iskustvo, jer vam naša iskustva tu ne mogu puno pomoći.

Uzmite u obzir da svaka vrsta madraca traži određenu vrstu podnica, pa prije no što krenete u razgledavanje bacite oko na podnice koje imate da kasnije ne bi bilo neplaniranih troškova.

Osim ovih koje ste nabrojali postoji još brdo proizvođača koje se isplati pogledati, a s ove liste najbolje bi bilo prekrižiti u startu Dormeno-prevara i prodavanje muda pod bubrege, jysk - šrot materijali sa nabrijanim cijenama, happy dreams - loše do bola


Pogledajte i: Wolbett, Falomo , Ergoactiv, Optimo, Elky
Dragi Afoj, puno hvala na odgovoru. Poslušala sam savjet i otišla u salon isprobati par nadmadraca. Probala Hespov Visco Toper, činio se OK, al malo skuplji (oko 1400 kn) na kraju odlučila počekat da ovi u Meblovom salonu dobiju svoje nadmadrace, čisto da imam za usporedit dojmove. na kraju me
dečko iznenadio i kupio onaj Dormeov što je trenutno na akciji... uglavnom, poklonjenom konju ne mogu gledat u zube a definitivno je bolji od onog ogavnog madraca ispod na kojem se valjda i Marija Terezija valjala. Mogu spavati na trbuhu pa sam happy . A dogodine stignem prostudirat kupnju kreveta, podnica i madraca... thx još jednom
__________________
Humor može postojati samo tamo gdje ljudi još raspoznaju neku granicu između važnog i nevažnog. A ta je granica danas postala neraspoznatljiva.
arai is offline