Pogledaj jedan post
Old 08.03.2013., 11:54   #5516
Quote:
Emocionalka kaže: Pogledaj post
Zasad planiramo ići od 15.4. (drugi termin u travnju) ali sve zavisi kad dragi putuje, no ovakav je plan sada. A pojma nemam kad se treba prijavit, kad se vratimo iz Bosne ću nas prijavit

i do nedavno sam mozgala koliko konfeta napraviti pa da podijelim svoje iskustvo: kupila sam 2kg bijelih konfeta i 1,5kg plavih (kutije po 0,5kg kupljene u Italiji). U svaki konfet sam stavila 3 bijela i 2 plava (uvijek ide neparan broj, ili 3 ili 5 - a kad u kutijice stavim 3 još su mi nekako prazne pa sam zato stavila 5) i za cca 114 konfeta sam potrošila 3kutije bijelih i 2kutije plavih, i ostalo mi je po još 1 kutija bijelih i 1 plavih.

btw. sinoć sam imala grozan san sanjala sam da smo zbog nečega (ne znam čega) morali pomaknut vjenčanje i da smo se vjenčali u 4.mj., da nisam imala vjenčanicu, nismo imali prstenje i dolazili su nam gosti koje nismo zvali i na kraju nije bilo mjesta u sali, a sala nije bila Villa Mira... i sad cijelo jutro razmišljam jesmo li sve sredili, jesmo li na sve mislili, hoćemo li sve stići i hvata me panika
Ne zabrinjavaj se i ja sam imala slične snove,vjenčanje iznenada,a ja nemam vjenčanicu,pa onda frizeri ne rade i ....uffff noćna mora
__________________
Bit će kako bude!!
Pipi Duga is offline  
Odgovori s citatom