Tema: Crna kosa
Pogledaj jedan post
Old 12.07.2007., 11:54   #15
Boja kose

Naime, primjetila sam po inostranstvu da se nase zene farbaju iskljucivo u crveno. I sama sam se farbala u crveno prije dosta godina dok nisam skuzila da su sve zene to pocele, i ne iskljucivo mlade (20te) nego one u 40tim i 50tim. Doslo je do tih razmjera da si zenu iz ex-yu u australiji mogao poznati po crveno farbanoj kosi. Zanima me zasto je to fenomen?

I ne, ne smijem se nikome da mi nebi neko skocio na glavu vec mi je smijesno vidjeti zene kojima to stoji i ne stoji. Znam da je bio period kada su se sve cure farbale u plavo, pa je bilo haos ruznjaca blijedog izgleda, podocnjaka, crnih obrva i plave kose. Sad je izgleda sve u crvenom. Jos kad je neka drecava crvena nijansa, pa se obuku u roza.. koma.

Sta vi mislite po tom pitanju? Koja boja kose je dominantna kod vas?

Napominjem, nije mi cilj smijati se nekome, samo me zanima zasto svi rade isto, iako im ne stoji ali eto fazon je? U nizozemskoj sve one ofucane babuskare s namrezanom narandzastom kozom od solarijuma se farbaju u crveno. Jos koma kad uz to dodje crna olovka u donjem kapku i neko plavo sjenilo.
__________________
Gott weiss ich will kein Engel sein!!!
duchess is offline  
Odgovori s citatom