Pogledaj jedan post
Old 30.09.2005., 08:52   #7
Quote:
res publica kaže:
da,izgleda da mi nema druge nego čekati. btw,ima li tko kakvu ideju kako da sljedeći put dobijem ono što želim (medasta podloga-plavi pramenovi),ja stvarno više neznam kojim bi riječima dočarala ono što želim,ni slike ne pomažu(a kažu da slika vrijedi tisuću riječi)...frizirala sam se na nekoliko mjesta,ali nekako mi se čini da svi frizeri imaju isti mentalni sklop. ne kužim ih i ne kužim zašto oni mene ne kuže. dogodilo mi se da sam prvi put kod jedne bila super zadovoljna i onda dodjem drugi put da mi sredi izrast i kažem hoću isto kako je ostatak obojen,a ona drekne da to ne može,da šta ja mislim . ili otiđem kod mamine frizerke,odvedem mamu kojoj je super napravila i kažem da i ja hoću tako,a ona mi napravi stotu stvar. svaki odlazak frizeru mi je ka ruski rulet.
Ja msilim da samo profesionalan frizer moze svaki puta napraviti uspjesno jednu te istu frizuru. Ovi svi drugi rade, cini mi se, vise od oka pa kako uspije. Tako i ja imam problema sa sisanjem svoje duge kovrcave kose. I zenska me jednom dobro osisa stepenasto, da te kovrce izgledaju svaka za sebe i da lijepo pada, a drugi mi put prednji dio,koji bi u biti trebao biti siske, samo je naravno predugo, odreze sasvim ravno. Poludila sam, jos mi to nije dovoljno naraslo da idem popraviti. Uzas!Zato idem kod frizerke koja ima istu kosu kao moju i zena super uradi jer i sama ima takvu kosu.
Ma muka mi je vise od tih losih i nestrucnih frizera.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom