Pogledaj jedan post
Old 23.07.2004., 09:48   #18
Quote:
Crow Jane kaže:
Ja se samo čudim kako to da zna kaj voli, a ne zna kaj bi s tim znanjem mogla radit....
Ne znam, meni to nije ni najmanje čudno.

Ja sam isto studirala ekonomiju (international business) jer isto nisam znala šta bi sa sobom, a za ovo sam eto dobila stipendiju. A inače sam matematički tip, a i informatika mi je dobro išla. No nemam nikakvih stručnih znanja na tom području, a natrag na fax si ne mogu priuštiti ići. I šta da ja s tim radim? Niš, sjedit ću i dalje na svom dosadnom poslu i budit se s grčem u želucu jer mi se i danas gadi dolaziti ovdje. Ali imam redovnu plaću i siguran posao, što je više nego što mnogi imaju.

A to što bi me u životu više zanimala neka druga struka, s tim ne mogu baš ništa. Za plakati je sad kasno.

onaona, ako imaš ikakvih mogućnosti, pokušaj se doškolovati za ono što te zbilja zanima, jer ako ti je tvoj posao dosadan uskoro će ti se odraziti i na ostatak života. Ovakvo mučenje nema smisla, ako si možeš priuštiti promjenu.
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom