Pogledaj jedan post
Old 26.04.2012., 09:33   #4
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
kako nije lutalica, kad u blizini nema nicega? ciji je onda.. sto ga je netko ostavio da kao cuva to smetliste ili? psa treba maknuti od tamo.. fotografiraj njegovo stanje i popricaj sa obliznjom udrugom ili azilom o tome sto bi se moglo nparaviti za njega.. ljudi se cesto smiluju kad vide te uzasne fotke.. psa se moze oduzeti ako je situacija toliko grozna koliko opisujes.. slikaj i njegove zdjelice i sve.. ali nemoj nista govoriti vlasniku ako se pojavi ili mu ostavljati poruku jer bi se mogao psa rijesiti..
a nije lutalica kad je zavezan za lanac i ima neku jadnu kucicu, znaci da je neciji, samo ne razumijem zasto je ostavljen tamo, stvarno nema sta cuvat...e pa u tome je stvar, nemogu bas zvat policiju ili nekog za zanemarivanje, a nemogu ga ni ja sad uzet samo jer em je agresivan em me je strah da mi taj muz sa sela koji je tolko primitivan da moze tak ostavit psa ne dode doma sa sjekirom recimo jer sam ja njega prijavila nekome, a vjerujte mi to se tamo dogada...da li uopce postoji udruga koja se bavi tim stvarima? nemamo mi animal copse ko amerikanci pa da tamo prijavim zanemarivanje, a opet stvarno ga nemogu ostavit tako...pas je fotografiran i snimljen tako da ima dokaza, a hranu mu dajemo kad svaki put kad se vozimo onuda...
ArtaniS8 is offline  
Odgovori s citatom