Pogledaj jedan post
Old 08.11.2007., 21:59   #1580
katja

Čitam tvoj post s prethodne stranice i smijem se, sretna sam jer ste dobro i da ti je mama dobro, i da se barem nekome od nas nešto lijepo događa, da je netko uspio stati na kraj toj nemiloj boleščuri. Iskreno i od srca mi je drago. Bog Vas blagoslovio.
O svježem kvascu, grožđicama i kokicama za vrijeme kemo sam baš ja pisala na forumu tih dana kad je moja pok. mila majčica primala kemo. To joj je savjetovala jedna žena iz Bosne a po preporuci njihovih liječnika, koji su bili svjesni da nemaju love ni u bolnici za lijekove, a ni pacijenti osobno, pa su ljudima savjetovali sve što bi im moglo pomoći a da imaju kod kuće. Mami je pomagalo. Drago mi je da sam eto bar nekakvim savjetom nekom teško bolesnom pomogla. Ljubim Vas!

Što se tiče INJEKCIJA OD IMELE uzimala ih je moja mama i to HELIXOR i to na način da je nakon 1. dana kemo uzela i onda svaki 4. dan i to između 10 i 12 sati prije podne, po preporuci nekog onkologa iz Beča. OSTALO MI JE PAR KUTIJA TIH INJEKCIJA OD IMELE pa ako nekome treba NEKA SE JAVI - POKLANJAM. Moja mama nije imala nekakvu posebnu reakciju osim par crvenih flekova po licu (dozvoljenog promjera) i to samo dan dva. Postoje određene serije injekcija i kreće se sa 0.
anaxy is offline