Pogledaj jedan post
Old 27.11.2011., 19:52   #30
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Jel mi razgovaramo o istom čovjeku?

Sad ti meni reci što da rade oni koji poput tebe misle da je Bakić guru investiranja i koji su kupili Varteks a sad ga nemaju kome prodati?
Ali eto Bakić je misteriozno nestao. Što da rade? Što? Što?
Da se jave Bakiću?
ovo je upravo problem tebi sličnih, koji su se očito navukli idući linijom manjeg otpora, razmišljajući ... ako mesija tako kaže, kupuje, idem i ja....

nekako osjećam da si ispušio na taj način dio svoje love, ako nisi nema veze.... tako zvučiš.

malo sam pojednostavio, ali ti, i tebi slični, uopće niste shvatili mesiju ....

gdje piše da on mora biti u pravu? gdje je on rekao da ako pratiš njegove postupe da ćeš zaraditi ? to piše Ivana sa poslovnog, zar ne? ili želiš reći da je mesija Ivana ?
gdje je on to pozvao nekoga da ga slijedi? ili

zašto njega zovu na razgovore u novine ili portale?

zašto nema nekog drugoga tko javno objavljuje svoje analize i razmišljanja, odgovara na pitanja ?

hebemu miša, po tebi će ispasti da je on jedini investitor na zse + fondovi

čovjek piše blog, blog .... svoja razmišljanja, analize i k tome odgovara na pitanja, argumentira... a ti to objašnjavaš drukanjem

vidiš i sam kako takva teza upravo govori o onima koji su ga slijedili želeći zaraditi na način da ne razmišljaju svojom glavom, nego slijedeći nekog tko je pametniji od njih. pa, zar ti nije jasno da mesiji apsolutno ne trebaju takvi maleni pioniri ... on njima niti da hoće, ne može prodati dionice jer svi ti pioniri zajedno nemaju tolio novaca.
dante-1 is offline  
Odgovori s citatom