Pogledaj jedan post
Old 26.06.2010., 12:03   #10
Bravo MayaMia na novootvorenoj temi!!!!! Meni je to par puta palo na pamet ali nije bilo zainteresiranih pa mi je to bilo glupo!!! Ali bravo, nikada nije kasno, brzo će se natući par stranica.

Draga Anli, jako sam se razveselila kada sam pročitala da si sredila trbuščić, jelda nije bilo strašno!!!!

Meni je početkom ovog mjeseca bila godišnjica uklanjanja kože na trbuhu, tako da govorim iz vlastitog iskustva, a nakon toga u 9. mjesecu napravila sam uklanjanje kože na nadlakticama, nemam više šiš-miš krila, u 12. mjesecu radila sam bedra ali samo sa rezom u preponama, dakle rez od polovice pregiba na prednjoj strani noge preko prepona do srednjeg dijela ispod guze, dakle nije bilo vertikalnog reza od prepone preko unutarnje strane bedra do koljena.
E, sad, kako sam zadovoljna sa radom, opet moje mišljenje!!!! Na rukama se moglo, po mom mišljenju uzeti više kože, ali doktorovo mišljenje je isto da bi bilo moguće, ali opet onda dolazi do pitanja podizanja ruku jer je taj zahvat jako ograničavajući, pa ako bi došlo,nije-ali teoretski je moguće, do odumiranja kože, nekroze, gdje uzeti drugu kožu. Na truhu, rađena liposukcija, učvrščivanje trbušnih mišiča, novi pupak i veliko veliko uklanjanje kože jer ga je bilo dosta (majko mila, pa imala sam 4 poroda). Prije operacije doktor, zaboravila sam na početku reči, bila sam u rukama prekrasnog,........možete si samo zamisliti koji bi atributi još bili u ove točkice smješteni, Davora Jurišića u KB Rijeka. Dakle prije operacije me je upozorio da bi sa dijelom reza ispod starih ožiljaka, moglo biti problema sa zarastanjem ožiljaka, i bilo ih je ali o tome rasnije, ako bude zainteresiranih.

Bio bi predugački post da sve strpam odjednom, a i vrijeme je ručka, kćer kuha a ja kasnim sa salatom!!

Čujemo se kasnije, a u međuvremenu pusa mojih riječkim sirenama!!!
freeland44 is offline  
Odgovori s citatom