Pogledaj jedan post
Old 23.06.2011., 16:19   #15
Evo ovako malo sam jače građe , pa ta niska razina testosterona kod nekoga od 160 cm i 50 kg nebi imala efekt kao kod mene . Nisam debel da se razumimo nego prirodno jače građe . Čuo sam za tribestan , ali nisam siguran koliko to ima efekta jer nisam nigdje na forumu pročitao da baš primjete da nešto djeluje ( dali ti znaš nekoga kome na koga je tribestan imao efekta jer ne želim bacit 300 Kn na jednu boćicu ako znam da to neće ništa pomoć ). . Sjećam se da sam kao mlađi još dok sam bio u pubertetu imao dosta volje za fizičku aktivnost i mozak mi je puno brže i efikasnije radio . Sad sam fizički neaktivan i puno sporije učim neke stvari i bezvoljan sam za radit išta . Sad kad se sjetim puberteta to mi djeluje vrijeme kao da sam bio na nekim steroidima , a sad sam bez volje i fizička aktivnost me jako brzo umara . Prvo sam napravio analizu krvi na željezo i ostalo , ali sve je u normalnim granicama , pa sam napravio analizu na raznu testosterona i pronašao problem . Mislim počet neke vježbe niskog inteziteta jer npr . dizanje utega i sklekovi su mi dosta teški , a zgibovi da ne govorim . Prije mi 30- 40 sklekova u komadu nije bio nikakvi problem jer vjerovatno razina testosterina je bila bar 2 puta veća . E i još test sam napravio ujutro .
crof is offline  
Odgovori s citatom