Pogledaj jedan post
Old 14.01.2006., 15:11   #11
Posjeta wellnes centrima ili spa centrima podrazumijeva odlaske u bazene i saune. Do sada sam obišla neke u Sloveniji, i dosta kod nas. Osobno sam u saune ulazila nakon odmora i prilagodbe u bazenu, a to znači da mi je i kosa mokra. I ja sam osjetljiva na glavu i uši, ali nije bilo problema. Najbitnije je da to bude odmor, a ne opterećenje. To je vrijeme odmora i opuštanja. Nikako se ne tajmirati. U svemu treba uživati. Ako nije ugodno onda to ne treba koristiti. Npr. ja volim saune niske temperature i suhe. Najbolji je tapidarij koji ima nisku temperaturu i aromatiziran je. Svakako ne mogu ući u tursku-parnu kupelj. To me guši i plaši. Vrijeme iskoristim na posjet svakoj od suhih sauna po jednom i ostalo provodim u toplim bazenima. Pijem čaj ,koji bi trebao biti u ponudi, besplatno. Bez šećera i obvezno biljni. Kada je dosta, polako se obrisati, osušiti kosu i dobro obrisati uši. Prije izlaska popiti još jedan čaj ili cedevitu u kafiću da se definitivno adaptiram na odlazak i ohladim do kraja. Svaki puta je prekrasno. Dakle UŽIVATI! Sve pomalo. Pobjeći od trčanja i jurnjave, mobitela i telefona. Po dolasku kući se obavezno istuširam, operem kosu i utrljam mnoštvo hranjive i masnjikaste kreme (Niovea s bademovim uljem). I dok pišem guštam. Svakako to probajte!
Trki is offline  
Odgovori s citatom