Pogledaj jedan post
Old 06.02.2009., 12:14   #5
Quote:
MirkoST kaže: Pogledaj post
Uređaj ima odstupanje +/- 3%, sve podatke mjeri s osvježavanjem svaku sekundu.
Ukratko trebali bi imat precizne podatke ako svi koristimo isti uređaj.

Što se tiče CRT-a oni stvarno troše 10-17W u standby, dok moj LCD + Onkyo + Xbox + PC (sve na standby) troši 4.5W (od toga 3W je PC), imaju dvi ledice na receiveru i tv-u i to je to.

Interesantno je da i ono malo sranje od modema za dsl vuče do 7-8W konstantno..

Danas se bacam na još preciznija mjerenja i PC u par modova..ispitam i CRT 72cm 100hz koliko troši dok radi..bacit ću oko i na mkv filmove pri normalnom slušanju, nekih 45/72 što ja najčešće koristim..ako vam padne napamet šta još izmjerit samo javite

I da, uređaj je 10A 2300W opterećenje max..što sve od aparata koristi više od 10A???
E vidiš to ti je sad dosta zeznuto,jer radi se o 10A e sad recimo to ovak,kod 230 V uređaj od 2300W troši 10 A,ali taj isti uređaj od 2300W kod 200 V troši 11,5 A pa ti to može bit problem,glavno je pitanje kakav ti je napon.

A ti uređaji koji su blizu ili preko toga su uglavnom svi el. uređaji koji u sebi imaju neki grijač

: Perilica (Vešmašina)
: Sušilica
: Perilica suđa
: Kuhinjska Peč
: Grijalica
: Bojiler
: Pegla za veš
: Pojedini Usisavači
: Fen za kosu (kako koji)

Uglavnom imaš podatke navedene negdije na pločici na uređaju,a sva elektronika je naravno daleko ispod te potrošnje.

Daj mi reci jel možeš izmjerit PC u stanju dok se ugasi monitor i hard ,znači Stand Bay
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom