Tema: Atlas
Pogledaj jedan post
Old 10.12.2008., 19:09   #10
Quote:
Zamisli kaže: Pogledaj post
POzdrav!Lepo da znas sve ovo.Oko brojki se da izgleda jos raspravljati,meni deluje 90% mnogo,tako mi je receno od te osobe koja mi je vratila atlas na mesto.To je radila sa jednim aparatom koji u sustini vibrira.Prvo proveri naravno na koju stranu se atlas iskrivioSve u svemu ne traje dugo,10 minuta.Sad ne znam dali ima taj aparat da se kupi,a ne verujem da je previse skup.Ovo ne bi sam radio,ipak nje bas ni lako.
A sve sto kazes je stvarno tako malo fascinirajuce
Mene je preporodilo,jer sam bio pola coveka.

POzdrav!
Hm...moram priznati da sam, s obzirom da se radi o vibirirajućem aparatu, naglo izgubila interes za ovu metodu općenito me turn offaju aparati u stilu masažnih fotelja i sličnog, neprirodni su mi, ne sviđa mi se ta umjetna vibracija...no dobro, to sam samo ja, de gustibus

i meni za oko zapinje tvrdnja da se atlas namjesti jednom zauvijek: atlas se stalno giba i jako je podložan raznim utjecajima, pa ne bih ni rekla da bi cilj trebao biti namjestiti ga jednom zauvijek, zapravo, dio problema je što, kad je u krivom položaju, ne može se slobodno kretati. no dobro, možda se misli na namještanje u pravilnu ravninu po kojoj se onda atlas slobodno kreće...ne znam
a s obzirom na cijenu, očito ljudi nižeg financ statusa ne zaslužuju ispraviti svoj atlas, već ima da su doživotno "krivi"
__________________
psihologija - shiatsu - osteopatija - priroda
wardancer is offline  
Odgovori s citatom