Pogledaj jedan post
Old 26.12.2002., 15:38   #11
Princeza, jako si dobro kategorizirala svoje koege na poslu u vezi ove teme. Ipak, ona kolegica, citiram te
Quote:
A nama u uredu i dalje stoji kanta na kojoj kolegica i dalje radi kad god je na poslu i sama priznaje da se osjeca ugodnije s kantom, nego sa supernovim kompjtuorom. Ali, ona ga dobije za doma, a mi drugi frisku figu! Da ne velim da zena otvoreno priznaje da mrzi novotarije i da bi i dalje najradije pisala na pisacoj masini!
i dalje ima najbolji komp doma koji stoji neiskorišten, a vi se mučite s kantom. I što dalje? Ljutiti se, razgovarati sa šefovima, pomiriti se sa situacijom ili se gristi u sebi. Ili, ne daj bože, pokušati kolegicu nagovoriti da donese u ured onaj komp s kojim ne zna što bi počela!

LFC pita
Quote:
a kako oduzet pravo starojim kolegama da troshe moje vrijeme i zivce na pizdarije???
Eh, kada bismo znali odgovoriti na ovo pitanje i postaviti se sukladno odgovoru, ne bi niti bilo potrebe postavljati ovu temu. Bojim se da smo mi nemoćni i da se možemo jedino potruditi se što manje se sekirati zbog postojećeg stanja.
Ardo is offline  
Odgovori s citatom