Pogledaj jedan post
Old 26.11.2006., 15:31   #17
U zadnja dva tjedna dobio sam tri e-mail i PM ,sa molbom jer imam kakovu ideju ili proces za kako napraviti najlakse za posao za /dvije su bile za medicinsku sestru/....obadvima osobama saljem PM & e-mail odgovor sta cu dati i podatke ovdje....treca osoba je bila za posao u metalnoj industriji ,koju sam isto uputio u Juznu Australiju i Zapadnu Australiju ,gdje su takove osobe najtrazenije.

Na mojim gornjim postovima mozete naci addresse i kome da se obratite u pojedinoj drzavi/STATE....znadem da nije lako ali imajte strpljenja i vjerujem da ce nekoji koji zadovoljavaju uslove i uspjeti ...vjerujem da ce neki mozda dobiti posao sa time da si sami plate put....nazalost svugdje po svijetu postaje tesko.

Kao prvo vjerujem da ako se predstavite Juznoj Australiji, i kazete da zelite raditi u Adelaidu ili manjem mjestu da ce vas prije gledati kao kandidata nego
nekoga koji zeli u Metropolitan Sydney i Melbourne.


Linkovi za ;

Emigracija u Juznu Australiju!


Immigration South Australia
GPO Box 1264
ADELAIDE SA 5001
Telephone: +61 8 8204 9250
Facsimile: +61 8 8204 9244
E-mail: [email protected]
Hours: 9am-5pm Monday -Friday
(excluding public holidays)

=============================

Emigracija u Zapadnu Australiju.!

Skills Migration Unit ([email protected])
Phone: +61 8 9220 0222
Fax: +61 8 9221 1132
Location:
Small Business Development Corporation
Ground Floor
553 Hay Street
Perth, Western Australia 6000

Placa je mozda manja...ali stanarina je isto manja, zivot nije stresan, a sta se tice gdje izlaziti ima isto skoro sve kao i veca mjesta....a sta sam ja pisao u sali da zivim u selu Adelaidu ima razlog....tako su mi kazale osobe koje su dosle sa sela od 30 osoba...pa je njima cudno da sam ja cak zivio i u mjestu 400 km dalje 25 godina....zivio sam zato sta smo izabrali ,a ne sta nisam mogao dobiti posao u Sydneyu....dapace imao sam ponudu isto smjestaj/kucu i isto ista zeljezara 70km od Sydneya....u ono vrijeme isto nije bilo mnogo specijaliziranih visokokvalificiranih electricara i tehnicara....pogotovo ne emigranta....vecina SFRJ emigranti su bili osobe bez zanata i dolazile su sa sela ili su vec radili po Europy...i trazili stalni borovak/iseljenje.

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline