Pogledaj jedan post
Old 25.02.2010., 19:33   #9
GRAĐA JABUKE/BRESKVICE - 1,70 m visina

Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
korisna tema...

što je sa nama koje imamo 1.70cm ali smo breskvice, tj ima nas i u struku (čitaj špekec), guzi, cicama, butinama...
samo nemoj reč krinoline i puno tila, jer neću moć kroz vrata...to mi nije baš.

Hehe, ja općenito nisam fan krinolina

Ti imaš finu visinu i zapravo ćeš se iznenaditi koliko će ti različitih haljina dobro stajati. Nisi napisala koja si veličina, odnosno mjere, al recimo da si veličina 40/42 (čisto bubam jer je to nekako najčešća veličina).

Budući da su cice uvijek poželjan materijal, još ako imaš čist ten... nije na odmet skrenuti pažnju na njih i poigrati se sa zanimljivim gornjim djelom koji plijeni pozornost. Time ne mislim na vulgaran dekolte iz kojeg cice lete van nego nešto efektno - to može biti i ravno rezana haljina, v-izrez, asimetričan izrez, na jedno rame... ovisno što ti se sviđa. Donji dio neka bude od lakšeg, ali ne prelaganog materijala koji se lijepi i leti.

Normalno bih ti rekla da probaš haljinu rezanu ispod cica, ali ako ti struk leti van gabarita cica, to bi moglo izgledati loše. Što se samog kroja tiče, rekla bih neki lagani A kroj će učiniti čuda. Skreni pozornost na leđa, neki oblik V-izreza sa recimo zanimljivim vezanjem koji će zaustavljati pogled. Kod tebe je sve u detaljima! Dekolte, frizura, ramena, rukavice nekog oblika... sve su to detalji koji će privlačiti pažnju da eventualni trbuščić nitko neće primjetiti.

Ak ti nije bad napisati svoje mjere, mogu nabaciti i par linkova modela koji nisu manekenke, a sjajno izgledaju u vjenčanicama.
Tamperlina is offline  
Odgovori s citatom