Tema: Stiforp
Pogledaj jedan post
Old 05.02.2012., 14:25   #18
Quote:
.shorty. kaže: Pogledaj post
Matija, nisam ja pljuvao po tome bezrazlozno, samo iznosio cinjenicno stanje i svoje misljenje potaknuto 15godisnjim iskustvom na internetu.

- ako je to sve divno i legalno zasto vlasnik ima blokirane whois podatke, svoje ime itd?
- a gle cuda, jedina adresa koja tamo pise i koja nije blokirana je:

11400 W. Olympic Blvd. Suite 200
Los Angeles, CA 90064


ups - upisemo to u google i dodemo na hrpicu tema o prevarama napravljenima s te adrese - kradama brojeva kreditnih kartica,
prodavanja laznih louis vuitton torbica
i jos nekim deliktima
ako ne vjerujes evo samo nekih tema: jedan, dva

- ako ides pokrenuti firmu sa milijunima korisnika i stotinama milijuna dolara potencijalnih prihoda da li:
a) uzmes paint u ruke i sam nacrtas logo svoje megauspjesne firme, ili b) odes na elance i platis 50ak dolara da ti netko skolovan, sa iskustvom nacrta kvalitetan logo?
na sta ti ovo njihovo lici?

-ok recimo da ti se jako, jako, jako svida taj abortus od logotipa, koji je onda sljedeci korak?
uzeti neku jadnu 1000000 puta videnu sablonu za lazne "get rich quick" siteove, uzeti 5 stock slika sretnih ljudi s interneta i potpisati ih laznim imenima kao to su njihove izjave o uspjesnosti ovoga?

Ili ces platiti na istom onom elanceu nekog kvalificiranog dizajnera da ti slozi lijep, pregledan, kvalitetan site za parsto dolara?
sad mi odgovori na sta ti ovo njihovo lici?

zaradio si 54 dolara? kada i kako oni to isplacuju?

Cilj je dovoditi druge ljude svojim referral linkom koristeci one marketinske alate koje su ti oni dali na raspolaganje? U principu nema stvaranja nikakve nove vrijednosti, nego je to jedna velika piramida koja stare clanove hrani novcem novih clanova, a vlasnici si zadrze mali komadic koji ce ih vjerojatno uciniti obijesno bogatima + ne trose nista na marketing jer clanovi to rade umjesto njih?

Prijatelju, nisi ti kriv sto si naivan - kriv je vlasnik toga sto je napravio tako los posao u predstavljanju toga kao legitiman i potencijalno ogroman posao.
Bilotko sa 15 minuta vremena i googlom moze naci na hrpe u najmanju ruku sumnjivih informacija oko stiforpa.

Moja pretpostavka je da ce ovo uistinu i nekako funkcionirati, ali samo neko odredeno vrijeme prije nego se sve urusi ili se dogodi jedan od scenarija koje sam opisao na prethodnoj stranici.

A gdje bi bio kraj nekoga od vas da odlucite sami napraviti takvu MLM stranicu koja se sama promovira? Niste o tome razmisljali? Danas je dovoljno par stotina dolara za pokrenuti to sve skupa, skripte za to postoje na blackhat forumima, programera u rumunjskoj/bangladeshu koji rade za 2$ po satu ne fali, a tako biste se SIGURNO vise obogatili nego isprobavajuci tude sisteme..

ja sam u internet zaradi takoder dugih 10 godina i probao sam sve i svasta
od prevara do nekih solidnih nacina zarade ali ovo nije tako lose kao sto ti govoris,dali ce ovo trajati godinu,dvije ili 5 ja neznam al dok ja zaradjujem novac meni je ok,dobio sam 54 dolara i isplacuju tjedno svake srijede bonuse a ostalu zaradu jednom mjesecno !!ja sam isplatu dobio preko Alertpay racuna a moze se i cekom.
Tvrtku Stiforp je osnovao gospodin Nauder Khazan. Radi se o čovjeku koji se već više od 21 godine aktivno bavi mrežnim marketingom, i jedan je od onih pravih i istinskih MLM milijunaša.

Mislim da za 9.95 dolara nemozes dobiti sve te njihove alate samo autoresponder kosta vise od 200 dolara
i zato nemoj pljuvati nego se prikljuci i pokusaj dva mjeseca potrosit ces 60 dolara (40$ upisnine 9.95$ za prvi mjesec i 9.95$ za drugi) i ako mislis da ne ide jednostavno odustani
al vjeruj mi da neces jer ako si imalo sposobam a vjerujem da jesi kad se internet zaradom bavis 15 godina moci ces dovesti 4-5 ljudi mjesecno sto bi ti samo donijelo 200-250 dolara bonusa a da ne govorim da ih vise dovedes
preko mog linka gore napravi predprijavu i dobit ces mail sta ti ja i moj tim nudimo pa odluci dali se isplati!!
Pokusaj pa onda pljuvaj po necemu!!
pozz
strky27 is offline  
Odgovori s citatom