Pogledaj jedan post
Old 03.05.2010., 15:41   #2718
Prevencija za mladoliki izgled u starijim danima?
Give me a break, kao da će nam sa 75 biti važno kakav nos imamo i kako će se uklapati na već ionako izborano lice.
Ja sam čitajući postove ovdje dobila dojam da je Ostojić dobar za noseve, zato sam i zažalila što ga nisam uzela u obzir umjesto Glumičića, ali ispada da su isti maheri.
Nedopustivo je da se kod nas ne primijenjuje kompjutorska simulacija prije operacije i da kirurzi furaju stil tiny nosića iz 70-ih i 80-ih.
Vjerojatno im je to lakše, nego voditi računa o prirodnosti.

Svima koji su u sličnoj situaciji i razmatraju sekundarnu operaciju, preporučila bih zaista dobronamjerno da se prvo malo smire od dojmova, da puste vremenu da napravi svoje i da ne uletavaju brzopleto sa odlukama o novoj operaciji.
Naravno da to ne znači da trebaju odustati i zadovoljiti se time, ali treba biti jako oprezan pri odabiru, jer sekundarne korekcije koje zahtijevaju hrskavične graftove, zato jer je "previše" napravljeno, su dakako puno teže od klasičnog skraćivanja nosa ili dovršavanja posla.

Na forumu je otvorena tema sekundarna opercija nosa (revizija), za one koji ne znaju, na kojoj su neke djevojke podijelile svoja iskustva.
Možda nekome u sličnoj situaciji bude od koristi da ih konzultira.

Zadnje uređivanje Noela112 : 03.05.2010. at 15:43. Reason: nadopunjavanje rečenice
Noela112 is offline