Pogledaj jedan post
Old 23.05.2009., 20:53   #9
Ponedjeljak 17.12.207.

Krećem od doma puno prije nego što sam trebao, hebi ga najgore je ponedjeljak, neznam nikoga tko u nedjelju može popodne spavat da navečer ode na put ...obično si negdje od 9 ujutro budan pa sve do odlaska na put ....a onda te čeka 9 sati vožnje ....I dont like Monday!!!!!!!!!!!
Zato idem dosta ranije da eventualno u Meri odrapim uru dvije, obzirom da "IVAN GROZNI" isto mora krenut u 5h a nisu mu dali ključ da može ući u Firmu, uzet iz ormarića ključ od kamiona.....nebi mogel ni automatska vrata od kolnog ulaza otvoriti ......došel ja u Rheda-Wiedenbruck, ajmo po ključ, pa u Meri po tank kartu ( njome otvaramo rampu na kolnom ulazu). Malo dremuckam i u 4:30h idem naprijed pred firmu, svaki čas treba doć "Grozni"....došel je , žena ga čeka u autu dok ga ja vodim okolo ko cigo medvjeda.

Ja palim svoju Meri i da ću točit gorivo ....kad ulijeće Grozni sa solo kamionom i naravno Rudi čekaj ....a vani ziiiiimmmmaaaaa!
Vidim Grozni izlazi iz kabine .....on vozi LL 496.......Rudi.....nema tank karte u kamionu ....kak nema? Nema .....ma mora biti .....ali nema!!!!
Jebi ga grozni, mora da je kolega u petak zaboravil ostaviti kartu ....koliko imaš goriva? 3/4 ...kaže ....ma dosta ti je do Krefelda i nazad .....inaće moraš probuditi Michaela ....ajd rekoh piči dalje da ja točim ....ode grozni ....ja točim ....vidim opet klipše prema meni .....veli nema dokumente za tovar na šlepi .....pogledaj u Box gdje su gurtne....kaže da je gledao ali da se neda otvoriti ..........kak se neda ? zaključano kaže....ma ne pizdi nitko ne zaključava taj box !!!!!!

Ajde idem ja do šlepe ...on već podvezao ali nije zakačio .....i dobro da nije ....gledam broj šlepe 134.......Grozni bem te luda koju to šlepu pokušavaš zakačit? Pa onu koju si mi rekao u petak ..........bem te luda nije 134 već 1034 .......krivo si zapisal Medvjedu jedan .....pa 134 zar ne vidiš da je to Classic? VELIKI KOTAČI tupane.....ti voziš Mega i imaš Low Liner ....to neide skupa toljago!!!!!!!!!.....ajd sad vućem ga za uho u zgradu da pogleda na plan......je veli imaš praf ............ondaaaaaaaaaaa? otvorim mu svojom tank kartom da mu žena uđe na plac sa autom i prebaci svoje stvari u kamion ......natočio sam i vidim opet neka frka kod zakačivanaja.....Grozni bem te luda ... znaš da moraš skinut ove poklopce na zadnoj osovini? ovako buš ih zgužval i uništil nakon samo 20 km!!!!!!!!! ( od gaznog sloja gume do šasije prikolice nema ni 10 cm!!!!!!) kak se to skida ? pita Grozni ......najbolje da si rasedlao .....ali sad ....dok on skida pokolpce neda mi vrag mira ...uzimam baterijsku svjetilju .........i gledam Kingpin i sedlo ......Grozni bem luda ......sad nisam izdržal da ga ne odalamim od šale naravno, nogom u guzicu .......gledaj vamo tupaneeeeeeeeee.....on gleda i ne kuži......kaj ovdje ne valja? pitam ga .....nezna .....gledaj kako stoji osigurač .....dolje je ......znači da nije zatvoreno sedlo!!!!!!!! nisi dovoljno podvukao ...vidiš da fali još 30cm da uđe i zatvori sedlo? .....ovo moraš uvijek provjeriti govorim mu ....inaće možeš odmah po papire ujutro ako ti padne šlepa još na dvorištu!!!!!!

Dobro da sam ga prekontroliral......ali sad nemam više vremena za njegovu zajebanciju ...ja moram .....ajde Grozni bok, ja moram .....odoh ja ....idem za Stolberg kod Aachena.....

Ove daske žblj klase, idu u firmu koja radi sanduke kao mabalžu za teške terete i slanje brodom .........naravno obligatorno čekanje.....malo dremuckam ....onda palim Technisat...ima i DVB-T prijemnik u sebi pa gledam tv ......to je moja stara fora, kad me puste čekat, ja palim TV i onda jalni ne mogu gledat da je meni dobro a oni moraju rintat pa da me se riješe na brzaka.....

Zovem Michaela, kaže idi za Euskirchen u Miele pogon i tovariš za Miele u Warendorfu ( odlično prema doma) . Ne volim ovu A4 od Aachena prema Koelnu ....sama gradilišta i non stop STAU....ali danas me izgleda FORTUNA ima u vidu , za uru vrimena došo tamo , ovi odmah natovarili ....i pičim pa A1 na Ring oko Koelna ......i njega mrzim i obilazim inaće ko vrag tamjan!!!! Danas gubim samo pola ure ....niš značajno....oko Dortmunda zove Michael...gdje si pita? Ajde ne ideš za Warendorf......ostavi je tu u Rheda.....ti ćeš uzet drugu šlepu i za LOT kod Bruxella.....

Sve je to dobro .....otkači ja...natočio na našoj pumpi, tuširao se u firmi ( imamo tuševe i u Rheda....za Čehe ima unajmljena kuća!!!!)

E sad dosadno više, a meni vrag neda mira .....kako nisam uspio naći satelit? zašto to ne kopa? idem ponovno probat......i vidi vraga delaaaaaaaaaaaa!
Zdjela je samo 35cm ko jedna velika pizza.....sve radi .......jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!
Gledam neko vrijeme tv i onda bacim na radio ......i džonja....

Utorak 18.12.2007.

U 4:30 složim satelitsku i tražim svoju šlepu .....podvezem ....vani minus grozno .....idem spojiti crijeva i kablove.....ajmo prvo žutu ( dečki zna se koja boja po propisu ide prva zar ne ? ) ....pištiiiiiiiiiiiii......bem ti mater .....ajmo slini je ponovo .....opet pištiiiiiiiiiiiiiiii.....nebu niš od toga ....plastično crijevo je bilo prekruto i sad je u komi ......ispod federa je puklo ......u mojoj staroj Meri ...e....u njoj ...u njoj imam 2 crijeva rezerve, kablove za 24V i ABS, ima i alata.....kaj mogu , radiona dolazi u 6 ( bar sam ja tako mislio ...ovi u Rheda jer je tu centrala firme su gospoda dolaze tek 7:30 na posao a odlaze već u 18h)
ništa Rudi, čekaj ...uzel bi ja sa nekog Axora ali nemam alata!!!!!!

u 6:30 dolazi Klaus ...on disponira "classic" ..znači Axore i onih par Megaspace sa velikim kotačima.....veli moraš čekat ....nema druge
rekoh reci Michaelu da sam imao njesra.....ok . bude ...došli dečki iz radione ....ali nemaju ključa dok ne dođe "Majstor Jens".....nema veze u 8h krećem sa 4 sata zakašnjenja.....za Miele u Lot ( prodajno skladište) ......14:30 stižem i istovarujem ....kaže Michael .....Antwerpen.....Transcontinentalweg 5......VKS ....znam tu šupu ......to je u biti Katoen Natie.....samo čelik se tu vozi ...u svim oblicima!!!!!!! Dolazim na adresu .....ulazim u "akvarij".....dajem tipu broj naloga ...kaže sinek, to tek ujutro u 7:30 počinjemo ....javljanje za utovar za danas je samo do 15:00 .....ok , nema frke ....idem zvat Michaela....pa ok je to veli ...tak sam i planiral ...........pa bem te kaj mi onda ne veliš? .....sad je tek 16:30 ......vadi Rudi klopu....i naravno hladnu Stellu.......Satelitska je izbaćena van ( Wolfgang isto ima satelitsku pa ima nosać već na retrovizoru) .....Pozicija 13 Stupnjeva istočno brzo pronađena ( imam extra busolu za te stvari ) ....gledam TV , papam i pijem Stellu.......e jesam se danas naradiooooooooooooo!!!!!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom