Pogledaj jedan post
Old 04.12.2011., 15:58   #5230


Iz "poslednje" epizode izdvajam sledeće crtice:

- Savaš Baldar iz Vana,the kum vrlo retko koristi mozak u procesu koji zovemo razmišljanje.Ti retki trenuci su bili prikazani naročito u ovoj epizodi.U pravilu the kum misli,planira i organizuje uvek i samo kada u njegovoj blizini nije njegova švalerka.Eto čovek se lepo posvetio unutrašnjoj organizaciji holdinga,marketingu,posvetio dužnu pažnju rasipništvu sestrinog muža,normaalno porazgovarao sa sestrom,komunicira sa Palom,Hakanom...I što je najvažnije konačno je primetio koliko je Yavuz the AGA opasan igrač a "diše mu za vratom"!

- Čiček Moran Baldar je sjajna mlada žena koja pruža beskrajnu pažnju i razumevanje ljudima koje poznaje.Nežna i dobra.Čak naivno dobra. Zauzvrat dobija mrvice.Pitam se koja bi to devojka otišla muževljevoj ljubavnici i pokušala ga opravdati u njenim očima?Toliko se ogoliti i izložiti ljubopitljivom pogledu i pitanjima druge žene i odgovarati krajnje iskreno može samo pleminita osoba čiste duše.Šta bi bilo da su uloge obrnute?Sasvim sam ubeđena da bi the kumova švalerka u obrnutoj situaciji napravila ršum epskih razmera .

- Čudna persona Yasemin Ustun,the kumova švalerka je u ovoj "duuugačkoj epizodi" naradila i napričala toliko gluposti i nebuloza da je to nemoguće popamtiti.Sećam se nekakve izjave da će ona zaštititi decu .Od koga?Pa ona je najveća opasnost po the kumovu decu!!!!A samouverenost i radišnost koju manifestuje u agenciji mi je živi piš.Jedva čekam da zauzme poziciju u dnevnoj sobi Baldar housa pa da ova katastrofa na dve noge prestane iritirati svojim glupostima.

Eto,toliko sam upamtila.

Nastavljamo u revijalnom tonu.
hasret is offline  
Odgovori s citatom