Pogledaj jedan post
Old 14.09.2014., 18:50   #58
Slažem se s fotkom. Evo tu kod nas je jedan studio jako popularan, baš sam se raspitala za cijenu i izgleda da za 8 000 kuna oni snimaju i fotografiraju cijelo vjenčanje. Onda sam pogledala te fotografije i video. Fotografije su uslikane na automatskim postavkama, to čak i ja neupućena u taj posao vidim, a domet obrade im je da ostave buket u boji, a ostalo crno-bijelo (vjerujem da svi znate na što mislim). Video isto tako bezveze, nezanimljivi kadrovi, dok snimaju prvi ples drugi snimatelj je cijelo vrijeme u kadru, tako neke osnovne stvari su jako loše.
Shvaćam da neki ljudi to ne primjećuju, ali tko želi kvalitetu, platit će je. Oprema se troši, mijenja se i u nju se ulaže da rezultat bude što bolji. Na kraju krajeva i izrađivanje fotografija, kao i kvalitetniji album ili book ima svoju cijenu
Evo moj dečko je jedan od onih koji ne vidi razliku, njemu je to sve isto i na kraju krajeva nebitno. Zato i ovakvi, gore opisani imaju svoje mušterije i zapravo, što je najžalosnije, najviše rade. Kad već taj dan plaćam, platit ću i malo više, ali neka bude savršeno! Meni osobno je ta uspomena najvažnija I jedino što opipljivo ostaje od tog dana!
Lace is offline  
Odgovori s citatom