Pogledaj jedan post
Old 16.08.2016., 12:10   #7
Quote:
Pringles kaže: Pogledaj post
Ne bih baš rekla da je najbolje naglo prekinuti. Otprilike kao da se ustaneš s operacijskog stola nakon što su te upravo otvorili i počeli rezuckati, a iz tebe vire instrumenti. Ako više ne želiš dolaziti, bilo bi dobro dogovoriti prekid. 'Zatvoriti' taj proces.

Usput, ne znam na koji si način do sada rješavao osjećaje prema terapiji i analitičaru, i jesi li ih uopće ili nisi verbalizirao, ali sve ovo gore što si napisao je materijal za kauč. Nisi ni prvi, ni zadnji koji traži razloge za prekid.
Ok, hvala na savjetu. Mislio sam da bi bez dolaska bio veći drama efekt koji mi je potreban da izrazim agresiju Kao, nema me više, evo ti, pa si ti sad misli. Općenito mi je lakše kad ja nekoga ostavim... da idem išta konsenzualno zatvarati bi se osjećao ostavljeno, a to ne želim
Verbalizirao jesam i to uglavnom negativne osjećaje prema njemu, ali nisam izražavao emocije jer mi je to i inače teško.

Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
slozila bih se s ovim opisom, sjajan je.

radije ne bih o razlozima svog prekida. ja sam lose postupila, doktorica se krivo postavila u jednom trenutku, pretpostavljam da sam trebala imati snage rijesiti to kao bolja osoba ali nisam.


trebalo mi je jako dugo da krenem na novu terapiju i sada sam samo na lijekovima. a u tih par godina prekida mi se zbilja jako pogorsalo.
uh ovo za pogoršanje me malo plaši
na koju vrstu terapije si krenula nakon?
paulbatho is offline  
Odgovori s citatom