Pogledaj jedan post
Old 15.09.2017., 08:42   #1024
draga Mist,

hvala što si se uopće potrudila oko mene,opis mog karaktera je u potpunosti točan Kombinaciju energije sunčevog znaka i Asc u životu upravo tako i nosim.
Čak sam u mlađim godinama znala da ću jednom postati i mudra, samo nisam znala kako, kao ni što sad to ne znam.Ali, ja učim cijeli život, tako sam i sa velikom znatiželjom i veseljem dopustila sebi da malo uz tvoju pomoć virnem u TA.
Mjesec u Djevici mi zbilja donosi osjećaj odugovlačenja,(kažeš termin Saturna) ali to i jest u djelima isto tako.Točno je i da moj Mjesec voli Jupiter, uvijek ,kako god bilo teško, bolno, na kraju se sve sretno završilo. I kad nije, bilo je to dobro iskustvo i pamćenje u izbjegavanju loših poteza.

Razveselilo me što mi je Jupiter almunten karte, jer ga nisam uspjela sama izračunati. Znam da mi je hajleg Saturn.

Što se tiče Marsa,on je bio 2015. istaknut u solaru kad sam "kao trebala umrijeti",pa nisam.Te godine je u maju ušao profekcijom u vladara ASC.Ali, Ju mi je bio u 6. solarnom polju

Nije to moja prva životna ugroza,ali emocionalno sam isprepadana bila jako, tek sam ove godine otpustila strah.

Bez obzira na mlađašnog Merkura,nikad me mlađi nisu zanimali,ali, sve je moguće, pogotovo ako moja duša dobije na godinama, pa nagon za preživljavanje kod mene proradi i probudi mi se interes za mlađe.

Kažeš da Mo daje recepciju Sa,pa da dajem partnerima puno ljubavi, topline,pažnje,nježnosti.Voljena jesam od muškog spola,ali isto tako sam doživjela dosta brutale,valjda je to Mars.Mjesec mi donosi nedovršene priče, tako da neka prijateljstva traju godinama i desetljeća skoro,jer se muški spol uvijek kod mene nešto nada, bez obzira što ih ja,one koje ne želim u ljubavnom smislu, otjeram.

Prošle godine profekcija u Biku nije baš ništa donijela.Samo sam bila zaokupljena svojim postoperativnim tijekom,to jest u simbolu 8. polja i to je bio jedini unutarnji događaj,ali i vanjski.

Hvala na profekcijama za kraj godine.Merkur će mi nešto i donijeti +solarni Merkur.

Mistice, jako sam ti zahvalna od srca,svidio mi se tvoj osvrt na moj natal i prognoze.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom