Pogledaj jedan post
Old 12.10.2010., 09:28   #73
Quote:
roza1982 kaže: Pogledaj post
Hvala vam cure..svaka inf. i savjet mi je dobrodošao

Sad kad mm dođe s puta ću zvati da nas naručim na razgovor,,pa ću vidjeti što nam savjetuje doktor za dalje..jedva čekam čuti još koje mišljenje...ja bi prvo htjela da mi pogledaju prohodnost jajovoda iako su mi navodno to radili, ja nisam baš sigurna i to me užasno kopka (al to je neka druga priča ) !!

Koliko se čeka na razgovor ?? I čula sam da poslije gledanja prohodnosti, tri mjeseca se ne može raditi inseminacija !?
Čuj, da su ti radili HSG viruj mi -znala bi To je dosta bolno, i radi se u bolnici, čak ostaješ prenočit. Privatno je druga priča, ne moraš ostajat,mislim da na CITO-u košta oko 1000kn. Di si dosad bila-kod koga?
Nakon HSG-a se ide odma na inseminaciju ako su jajovodi prohodni,u prvoj ovulaciji koja dolazi Jesu ti svi ostali nalazi uredni, spermiogram, hormoni itd? Ako jesu, i ako ti HSG pokaže da su jajovodi začepljeni, vjerovatno će ti Šparac savetovat laparaskopiju(ako nemaš puno godina)
Jooooj, ja sam ti sve to prošla i volila bih ti maksimalno pomoć da ne radiš moje greške.
Nećeš čekat ništa za pregled, možeš se i preko interneta naručit, otvori njihovu stranicu. Jesi iz Splita?
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom